Quote:
Originally Posted by Platinum
una bucata dacie ... 
|
Kitul e de pe o bora nu ?
Farul din stanga e

Selectii strambe 1e
Roata spate

La stalpul fata sus unde se inbina culorile

Are doar o oglinda

Si mi se pare si cam descentrata
Sincer stim ca poti mai mult asta nui lucrare de tine