Quote:
Originally Posted by keemo
bataie de joc....ptr ca unii chiar se straduiesc sa va comenteze lucrarile...si sa va spuna toate greselile in detaliu...si voi apareti cu 10 lucrari p saptamana toate varza si cu aceleasi greseli.....
te provoc sa iei o masina , oricare ar fi si vreau sa vad urmatoarele modificari (extrem de usoare si care fac parte din categoria tuningului NORMAL)
1.jenti
2.culoare
3.Suspensii
4.Geamuri fumurii
5.clean look.
|


ok shefu...

) dami una si vdm

) si app. , nam zis k nu e tuning...da a ziso in sensu de parca ar fii nush cate feluri de tuning! deaia,bataie de joc..auzi...