erram sigur! oricum arata bine trepiuno asta mic! jantele sunt bine alese, nu stiu asa plin acolo la capota, dar da bine sa stii masina asta! bv l33loo!
NISSAN NAVARA
comentati-mi si mie va rog!
jana spate e stramba(prost orientata)..... plus ca ai ales un stil nepotrivit masinii
Patryck ... jante de proasta calitate si plate ... la grila cromata din masca ai slectii strambe in departare ... plasa din spoiler mi se pare cam mare ... F.E.A.R ... in afara de jante si stoape ... totul e brush ...