02-11-07, 13:58
|
#9571
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,096
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [NoSpeedLimit Romania Club] [Design Team] [PARTICIPANT CURSE] [Virtual Tuning] [BMW] [VW]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by Snipest
Misto mini, da' vezi sa nu-i cada roata fata
|
stai linistit ca nu cade . e prinsa in prezoane
|
|
|
02-11-07, 13:59
|
#9572
|
Stock
Join Date: Oct 2007
Posts: 6
|
Re: Comentarii lucrari!
eu zic sa nu ne mai legam de toate detaliile lucrarilor altora. Normal, pt fiecare e mai buna lucrarea lui, doar nu vrei sa recunoasca cineva ca altu e mai tare ca el!
sunt nou pe forum, dar m-am uitat la lucrarile voastre si toti aveti greseli.uite ceva ce eu cred ca e super
0% kitch
|
|
|
02-11-07, 14:09
|
#9573
|
|
Design Team Member
 Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 2,434
Member of: [Virtual Tuning] [Design Team]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by Mar1_nsl
unu mik si rau
|
culoarea un pic pixelata ...
Reflexii :
p capota reflexii cu copaci ... iar p parbriz cladirea din apropiere... uita`te p donorul de la bg sa vezi ce reflexii are p capota...
+farul din prim plan e cam blurry...
bafta
|
|
|
02-11-07, 16:22
|
#9574
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by Snipest
eu zic sa nu ne mai legam de toate detaliile lucrarilor altora. Normal, pt fiecare e mai buna lucrarea lui, doar nu vrei sa recunoasca cineva ca altu e mai tare ca el!
sunt nou pe forum, dar m-am uitat la lucrarile voastre si toti aveti greseli.uite ceva ce eu cred ca e super
0% kitch
|
Si legatura dintre ce spui tu, ce facem noi si masina asta, care e ?  E facuta de tine ? Daca nu... lucreaza si tu, sa vedem daca faci sau nu greseli. Tocmai asta e scopul topicului, sa se vada greselile (bineinteles, ideal ar fi sa se si corecteze).
__________________
DelSol D13Z6
|
|
|
02-11-07, 17:23
|
#9575
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by Gabi
Si legatura dintre ce spui tu, ce facem noi si masina asta, care e ?  E facuta de tine ? Daca nu... lucreaza si tu, sa vedem daca faci sau nu greseli. Tocmai asta e scopul topicului, sa se vada greselile (bineinteles, ideal ar fi sa se si corecteze).
|
si in plus a gresit sectiunea cu poza aia
|
|
|
02-11-07, 21:50
|
#9576
|
 Stage 4
Join Date: Dec 2006
Posts: 224
|
Re: Comentarii lucrari!
Orig:
WIP1:
WIP 2:
WORK in PROGRESS...nu prea am timp sa fac ceva special...sper sa va placa  Salut!
__________________
Desenele mele
|
|
|
02-11-07, 22:47
|
#9577
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 3,131
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [Freehand Design Usergroup] [VW]
|
Re: Comentarii lucrari!
tu nu stii sa folosesti uploadul forumului ?
|
|
|
02-11-07, 23:23
|
#9578
|
 Stage 4
Join Date: Dec 2006
Posts: 224
|
Re: Comentarii lucrari!
nu a mers. de ce crezi m-ash complica cu alte site-uri cand aveam totul pe forum..dar dak nu MERGE!!
|
|
|
03-11-07, 02:40
|
#9579
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 3,131
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [Freehand Design Usergroup] [VW]
|
Re: Comentarii lucrari!
eu am uploadat 12 poze exact dupa c am postat aici ...
|
|
|
03-11-07, 08:36
|
#9580
|
|
Virtual Tuner
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 703
Member of: [Virtual Tuning]
|
Re: Comentarii lucrari!
ce ziceti??? nu am vrut sa il modific prea mult.
|
|
|
03-11-07, 09:14
|
#9581
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
|
Re: Comentarii lucrari!
Cea mai mare greseala sunt jantele..de ce nu suntin miscare ?  proiectoarele sunt un pic strambe spre "apa" si ai un pic de selectii strambe sus in dreapta pe parbriz! dar oricum e frumoasa
|
|
|
03-11-07, 12:47
|
#9582
|
|
Virtual Tuner
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 703
Member of: [Virtual Tuning]
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by EaGle
Cea mai mare greseala sunt jantele..de ce nu suntin miscare ?
|
am camera cu steady shot  )):P
|
|
|
03-11-07, 13:15
|
#9583
|
 Stage 4
Join Date: Dec 2006
Posts: 224
|
Re: Comentarii lucrari!
:P dak era steady shot atunci si soseaua era.....steady  :P Arata bine. Imi plac ideile. Asta e a mea finala. Nu o postez pana diseara sa vad ce commenturi primesc.poate mai fac cate ceva la ea :P
|
|
|
03-11-07, 15:44
|
#9584
|
|
Design Team Member
 Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 2,434
Member of: [Virtual Tuning] [Design Team]
|
Re: Comentarii lucrari!
206 show car...
|
|
|
03-11-07, 17:55
|
#9585
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 539
Member of: [Design Team] [Virtual Tuning]
|
Re: Comentarii lucrari!
cam stramba toba keemo  si nu merg rotile asha lasate pe o parte...da imi place ce iai facut sub stop..crapatura sa imi zici si mie cum ai faqto
__________________
Grafica publicitara
-Logouri
-Bannere
-Flyere
-Afise
-Webdesign
crimzproduction
Contact mail : tudor_vtuning@yahoo.com
|
|
|
|
|