eh...fiecare pe gustul lui..si pot jura ca astea sunt facute la cum se cere pe psu...nu cred ca sunt in masura sa comentez, pentru ca la ultimele comentarii asupra unei masini a lui leeloo am fost facut si prost.....oricum, wlady, spoilerul ala fatza chiar strica toata masina. mult prea patratos. si farurile noi sunt tot foarte curbate, contrastand cu bara fata...
@ra3: dar stopuri de seria 3 pe dacie?
