Aceasta cred ca este cea mai buna lucrre a mea ... desi putin neretusata .. voi mai uploada o vrianta imbunatatita .. pana atunci va prezint PRIMUL MEU C3
un seat sper k nu se supara cel de la care am luat schita stiu jantele sunt km luminate si neclare da altele nam gasit
offtopic cine are scite de genu asta contactatima la id florin_fasie ms moolt
ASTA E LUCRAREA MEA .. ! UITATI WIPU ! ! Nu esti in stare sa o faci u? ! nu imi place ca ai copiat .. asha ca te rog sterge tot oricum arata oribila si e un proiect neterminat ..
nush ..nu's eu cine stie ce analist sau critic la VT ...dar pt mine L33L00 face cele mai misto masini ...scoate 1-2 VT la sapt ..dar sunt super..cel putin eu raman masca idei noi la fiecare masina ...
nush ..nu's eu cine stie ce analist sau critic la VT ...dar pt mine L33L00 face cele mai misto masini ...scoate 1-2 VT la sapt ..dar sunt super..cel putin eu raman masca idei noi la fiecare masina ...
gj ..ce pot sa zic ..
asa zic si eu..dar cateodata e prea motivat sa le faca cat mai repede...si nu ies atat de bine UNELE. Asta ii buna, dar spatele nu e asa reusit