@ Wlady - nu vad greseli decinu am ce comenta
@ no_limits_design - asta e masina pt COX. ideea e tare ***urista, dar indrazneatza! sunt greselile pe care ti le-au semnalat si baietii pe care tre sa le revizuiesti
@nick_nasta - pt incepator schimbatul jantelor si folia trebuiesc facuta f bine. treci si tu la pus body kitt-uri dar deocamdata din pozitia asta pt ca asa te obisnuiesti

si dup-aia treci din unghiul asta!