Quote:
Originally Posted by SodAbubble
plzz com
CRiMZ
|
dupa mult timp cu scuzele de rigoare las si eu un comment!
misto masina, dar ai greseli:
1. fibra de carbon este ireala
2. desenul cu stele este al marcii subaru, dc tie iti place nu am nimic impotriva, dar parca nu merge ;(
3.jante strambe
4. intercooler blurry
5. cam ireal body kitt-ul
parerea mea fara suparare!
si mai plusez si eu ceva, dc nu va suparati

stiu cu spoilerul