Quote:
Originally Posted by Barum
|
Iti sincer multumesc

... dar cred ca cea mai buna a fos focusul.... Ontopic :
Ice-mAn => Ai marit masina ? Pare mai blurry ! Jantele sunt blurry, si off-angle. Neonul e foarte ciudat, ireal. Carbonul este prea mare si prea evidentiat... next time stergi cate putin cu Erase Tool ( E ) la vreo 40 - 50 opacity. Pragul este blurry + ca nu inteleg cum trebuia sa arate. La spoilerul fata se vede ca ar fi trebuit sa existe o buza. Aerisirea laterala e gresit facuta ! Bafta !