Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Virtual Tuning 2D > Arhiva

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-04-07, 01:21   #6421
ra2
Dream Squad Member

Stage 5
 
ra2's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,270
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Dream Squad]
[FOTO]
Default Re: Comentarii lucrari!

Quote:
Originally Posted by sebi2 View Post
bine ma fiecare cu parerile lui ....pana la urma io stiu ce am facut si cei care erau in preajma mea nu stau sa dau explicatii acum la niste pustaniii ....
bine tu asta de 22 ani asta mare tu bineee...dak ai avea varsta asta ai gandi mai ca un adult ca totush e o varsta...nu ca un kinder....tu nu vezi ca de cateva pagini de la comentarii lucrari sunt pline numai cu posturi de cacat facute de tne...faci 7-8 masini pe zi si eu abia fac 1 mashina in 2 zile...stai calmo cu atatea mashini logic ar fi ca la fiecare lucrare sa mai progresezi mai mult sau mai putin...da tu ramai la acelasi nivel.NU e un atac....tu nu vezi ca toata lumea se ia de tne ca faci numai tampeni ai impresia ca avem ceva cu tne...da dak tu te comportzi alfel poate si ceilalti o sa se comporte alfel(ex: l33loo...aku sa mai potolit putin)..sunt multi pe aici care au incercat sa te ajute...2 ex: trickz si manson si tu cum ai vazut ca au comentat cva contra masini tale gata ai sarit aa ca ei sunt praf ca tu esti mai bun si cu injuraturi...toata lumea ti a zis:mai da un ochi pe niste tutoriale ca slava domnului nu se duce lipsa de asa ceva pe net....

Si sa revenim la varsta eu cred ca mai mult de 13-14 ani nu ai...ptr ca un om la 22 de ani nu are timp si chef sa faca 7 masini pe zi.

P.s-astept niste comm-uri mai multe la subaru meu

Scz de off topic...da am incercat sa ii explic cat mai omeneste posibil....cum e treaba

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post

Aaronnel: NU MAI POSTA AIUREA! Ultimul avertisment l-ai primit acum cateva zile si... mai ai putin si ne lasi definitiv !
ii dau dreptate lu skillzu ce zicea de aaronnel....
__________________

Last edited by ra2; 30-04-07 at 01:26.
ra2 is offline  
Old 30-04-07, 01:26   #6422
sebi2
Registered

Stage 5
 
sebi2's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 476
Default Re: Comentarii lucrari!

ce nu inteleg io e ca dc fac o masina care arata bine nimeni nu zice nimik sau dc zice zice tot de prost cu toate ca e bine facuta ..da la ultima masina am dato in bara iara dar la aaia verde io zic ca e cea mai buna lucrare a mea de pana acum ..si scuzama ca nu accept sa isi bata joc unii de mine cu niste chestii de cacao si gabi te-oi fi nascut tu invatat si io nu stiu ...ca nici io nu ma ascund dupa cuvinte toti ati invatat asa ca nu mai fiti zmei ca nimeni nu stia sa faca ceva de la inceput ...toti va dati zmei acum da nici unu nu incearca sa ajute cu ceva ....
sebi2 is offline  
Old 30-04-07, 01:32   #6423
ra2
Dream Squad Member

Stage 5
 
ra2's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,270
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Dream Squad]
[FOTO]
Default Re: Comentarii lucrari!

aku mai esti si mincinos .... citez : ''...toti va dati zmei acum da nici unu nu incearca sa ajute cu ceva .... "
DAK ne uitam in urma multi ti au dat sfaturi si ti au zis cum sa faci si ce greseli ai tu...

''nimeni nu zice nimik sau dc zice zice tot de prost cu toate ca e bine facuta''

Se mai intampla ca nu iti comenteaza nimeni lucrarile...o patzesc si eu...DC?ptr k postezi tu ca disperatu si trb sa postez de 2 ori ptr a baga cinva un comentariu...ti se pare tie ca e bine facuta da nu e asha...TU NU PROGRESEZI CU NIK la fiecare mashina facuta...e la fel are aceleasi greseli ca precedenta
ra2 is offline  
Old 30-04-07, 01:37   #6424
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Comentarii lucrari!

Baietas, tu ori ai 12 ani, ori ai probleme psihice !
Gabi is offline  
Old 30-04-07, 01:50   #6425
MARI_NSL

Stage 5
 
MARI_NSL's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,097
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[BMW]
[VW]
Default Re: Comentarii lucrari!

de la astfel de vorbe o sa se inceapa iar o cearta pe aici...sebi2 este un topic d e comentarii lucrari ....comentariile le-ai primit ...ce iti mai trebuie ...asculta si tu ce astia mai buni ...chiar daka au 10 -13-30 ani ... bafta ...si scz de offtopic ...aiurea dar in fiecare zii mai apare o cearta scz de offtopic din nou .
MARI_NSL is offline  
Old 30-04-07, 08:55   #6426
andrey2003
Dream Squad Member

Stage 5
 
andrey2003's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,234
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Dream Squad]
[FOTO]
[SKODA]
Default Re: Comentarii lucrari!

Offtopic: Sebi.. ti-am explicat cu frumosul de vreo 2-3 ori... nu ai inteles.. am zis ca poate asa intelegi.. si da.. cat am facut la bugatti ala atat nu duce capu'.. imi pare rau.. felicitari maestre..

Ontopic: ra2 - marfa subarutzu .. janta spate mi se pare putin pixelata.. si bara parca este mai iesita inafara in stanga privitorului decat in dreapta... bv
__________________

Skoda Octavia 2 - B 89 WYN
BBS VZ033 18" - H&R Springs -50mm - Debadged - TCM Turbo stage 1 - Piano black trims - US parking-lights - RNS 510 Columbus -


Activez diverse functii, stergere/citire erori cu VAG-COM pentru VW/SEAT/SKODA/AUDI


andrey2003 is offline  
Old 30-04-07, 10:07   #6427
Ionut_M

Stage 2
 
Ionut_M's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 62
Default Re: Comentarii lucrari!

Quote:
Originally Posted by Ionut_M View Post
Inca un BMW Ia ce parere aveti????
Spunetimi fratilor ce parere aveti de BMW??? K Sa vad si eu unde am gresit vam intebat de vreo 3 ori scz pentru atatea posturi !!!
Ionut_M is offline  
Old 30-04-07, 10:23   #6428
Manson
Virtual Tuner

Stage 5
 
Manson's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of:
[Virtual Tuning]
[DAEWOO]
[Design Team]
Default Re: Comentarii lucrari!

oke bmw ul tau.....
1.plasa spate ireala
2.plasa nu are nici un fel de umbre reflexii.
3.carbon ireal
4.geamu spate nu e inegrit...nu a avut bani de folie?
5.flacariile alea sunt de tot k.k.t.ul...

in legatura cu ce sa intamplat cu certurile de pana acum pe acest topic...fratilor...aici este un forum in care pustii-bosorogii-bididii-rockerii-manelistii, fac ce le place mai mult..adik sa modifice virtual masini...nu e nimeniobligat sa stea pe forum si sa faca kt mai multe posturi sau sa enervezi pe altii....asa cum a intrat asa sa iasa singur...sectia asta e comentarii lucrari....aici poti sa zici ce vrei legat de lucrarea unuia din colegii tai...si de bine si de rau...ca dak era "comentarii lucrari de Cobra2007" era altfel...k numai el...misto masina imi place ..si are 1000 de greseli...mult offtopic pt nimik...si sebi2....dek zici k nu te a ajutat nimeni esti cel mai mare mincinos din lume....numai eu de cate ori ti am comentat masinile....de cate ori ti s-a zis sa arunci ochii pe toturiale...dar tu nimik....faci ce vrei dar tineti minte k aici este topic de comentat masini....faceti unu "discutii diverse" si ne certam toti acolo...numai bine
Manson is offline  
Old 30-04-07, 10:30   #6429
Ionut_M

Stage 2
 
Ionut_M's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 62
Default Re: Comentarii lucrari!

Ms da faza cu umbrele NU JTIU CUM da am sa caut ms mult ,
Ionut_M is offline  
Old 30-04-07, 10:31   #6430
Manson
Virtual Tuner

Stage 5
 
Manson's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of:
[Virtual Tuning]
[DAEWOO]
[Design Team]
Default Re: Comentarii lucrari!

cu burn tool ...dai pe plasa sa fie mai inegrita in parte de sus....si putin prin lateral....
Manson is offline  
Old 30-04-07, 10:33   #6431
Ionut_M

Stage 2
 
Ionut_M's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 62
Default Re: Comentarii lucrari!

Quote:
Originally Posted by Manson View Post
cu burn tool ...dai pe plasa sa fie mai inegrita in parte de sus....si putin prin lateral....
MS MUUUULT
Ionut_M is offline  
Old 30-04-07, 10:46   #6432
2fast4u_DK

Stage 5
 
2fast4u_DK's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 847
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Comentarii lucrari!

ceva de la mine......sper sa va placa.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Mitsubishi-Lancer_Evolution_IX_SE_2006_1024x768_wallpaper_02.jpg
Views:	33
Size:	126.5 KB
ID:	259482   Click image for larger version

Name:	evo9.jpg
Views:	67
Size:	309.7 KB
ID:	259483  
2fast4u_DK is offline  
Old 30-04-07, 10:52   #6433
Ionut_M

Stage 2
 
Ionut_M's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 62
Default Re: Comentarii lucrari!

Quote:
Originally Posted by 2fast4u_DK View Post
ceva de la mine......sper sa va placa.
Bv e frumos da bara de fata , pragu , bara spate leai decolorat si asa leai lasat era mult mai bine daca dadeai alta culoare la msina iti iese si mai bine
__________________
Ionut_M is offline  
Old 30-04-07, 10:54   #6434
2fast4u_DK

Stage 5
 
2fast4u_DK's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 847
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Comentarii lucrari!

yap....mergea alta culoarea
2fast4u_DK is offline  
Old 30-04-07, 11:09   #6435
Trickz

Stage 5
 
Trickz's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,724
Member of:
[Moderators]
[Virtual Tuning]
[RENAULT]
Default Re: Comentarii lucrari!

evo:
-usa nu are cum sa se deschida asa, si daca se deschidea cu adevarat, trebuia sa fie mai mare, datorita unghiului. ex: fa o poza la o foaie dreapta si dupa asta indoaie la jumate si fa iar o poza. mai are aceeasi marime? nu e un exemplu stralucit dar ma rog... + interior pus gresit. cum ar putea un scaun sa stea asa?? + trebuie refacuta reflexia din geam. nu are cum sa se vada ca inainte.
-kitul e doar desaturat..joacate cu culoarea.
-janta spate putin plata.
-motor cam plat. insa capota e buna
__________________
Retro? Yes plx.
Trickz is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -