Quote:
Originally Posted by L33L00
lol tu gandesti un pic??? cum plm sa fie la fel ??  ... doar .... 10x 4 c&c anyway
|
Da' tu stii sa citesti ?
De ce pe negru ai reflexii ale cerului, iar pe visiniu nu ?

Ce e cu rollbaru' ala pe masin ? E din gama Jeep ?

Ventu' din stanga masinii (dreapta pozei) e ireal, iar cel din partea opusa (adica dreapta masinii, stanga pozei), e pozitionat aiurea, mai exact nu se pupa cu masina

Buza fata e prea intunecata si nu mai are nici un farmec
Imi place ca ai bagat turbou' sub capota, da'... ai zbarcit-o cu rollbaru'.