Quote:
|
Originally Posted by \"ra2\"
Quote:
|
Originally Posted by \"TazAless\"
Quote:
|
Originally Posted by \"ra2\"
masina e prea inchisa la cculoare la fel si geamurile...si cand ai schimbat peisaju au ramas aceleasi reflexi ca la masina originala.... 
|
pai tu ce crezi ma ca toata lumea stie sa faca reflexii ca madskilz ? 
|
da tu ce crezi ca madskilz e singuru de pe forumu asta care stie sa fak reflexi??? 
|
pai atunci daca tu stii invata-ma si pe mine

am zis madskilz pt ca la el mi-au placut reflexiile, puteam sa zic la fel de bine si pe altcineva

vlad_4tuning: eleronul ala care se vede prin geam cred ca are contrastul prea scazut

, iar pragul are rezolutia prea mica
si vinilurile alea doua mi se pare cam opace