Quote:
|
Originally Posted by Gabi
Oxide
Acura (pentru concursul saptamanal):
|
***ere
... super frumoasa ti-a iesit
.... pls zi-mi /invata-ma si pe min cum faci pleoapele alea ca mie nu-mie ies,,,, si zi-mi daca mai faci sau ai facut toyota aia aygo cu care m-ai povocat
Quote:
|
Originally Posted by Oxide
NU MAI LUATZI PIESE DE PE MASHINILE DE PE DIGIMODS!!!Cautatzi poze cu mashini care nu-s tunate virtual sau APUCATZIVA DE BRUSH!!!
|
dar pe langa astea mi-o iesit bine ???