Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Virtual Tuning 2D > Arhiva

Reply
 
Thread Tools
Old 22-06-08, 18:05   #16
Platinum

Stage 3
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 156
Default Re: Discuţii pe baza battle-urilor

nu al meu e un broscoi-camila ....ca trabantu merge incet ..in fine la mine oricum seamana cu un trabant (cu trabantul original) fata de la eagle care nu mai seamana deloc cu originalul ..la mine nu e "furt de identitati"
__________________

"Choper for life"
Pentru cei ce vor sa invete brush tutorial brush, click aici
"Ma cert cu morile de vant..."
cineva a zis odata "universul si prostia sunt infinite..."
Platinum is offline   Reply With Quote
Old 22-06-08, 19:15   #17
HoricutzWSR
Virtual Tuner

Stage 5
 
HoricutzWSR's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,851
Member of:
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Discuţii pe baza battle-urilor

wooo...incet...de cand e frost_dany cel mai bun si batran dintre membrii VT????
HoricutzWSR is offline   Reply With Quote
Old 22-06-08, 19:24   #18
Platinum

Stage 3
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 156
Default Re: Discuţii pe baza battle-urilor

am spus din lista de mai sus . din lista de cei care au participat la chalange
Platinum is offline   Reply With Quote
Old 22-06-08, 19:32   #19
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Discuţii pe baza battle-urilor

Quote:
Originally Posted by Platinum View Post
am spus din lista de mai sus . din lista de cei care au participat la chalange
Din nou ai vorbit fără să ai habar de lumea în care trăieşti. OmB* nou? AdY9005 e nou? Dacă nu ai ce face, cumpără-ţi o carte de colorat

Daaaaaaaaaaaamn !
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 22-06-08, 19:38   #20
Platinum

Stage 3
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 156
Default Re: Discuţii pe baza battle-urilor

hai ca io nu mai zic ca vad ca nu am cu cine vb ...bine faceti voi concursuri "bune" si in halu asta nu o sa ajungeti nicaieri cu VT ...cei buni stau deoparte ..in fine.
Platinum is offline   Reply With Quote
Old 22-06-08, 19:48   #21
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Discuţii pe baza battle-urilor

Quote:
Originally Posted by Platinum View Post
hai ca io nu mai zic ca vad ca nu am cu cine vb ...bine faceti voi concursuri "bune" si in halu asta nu o sa ajungeti nicaieri cu VT ...cei buni stau deoparte ..in fine.
Du-te după L33L00 nene, că în afară de tine şi el, doi mari zei ai VTului, nu strârneşte nimeni discuţii stupide şi interminabile !
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 22-06-08, 19:53   #22
Platinum

Stage 3
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 156
Default Re: Discuţii pe baza battle-urilor

scuza-ma da nu am de ce sa ma duc dupa leeloo ...nu e vb de discutii interminabile e vb de ceva care se aplica doar in unele cazuri ..dc io faceam o masina cum a facut eagle in cel mai bun caz eram injurat de tot forumu , in cel mai rau caz aveam ban ..asta e toata esenta acestui caz ..si spre deosebire de tine sau de eagle io si nu mai zic leeloo am aparut in reviste de specialitate ...io unu nu ma consider zeu al VT dar nu mi se pare corect ca io sa muncesc la o masina 5 6 ore si sa vina unu din spate sa puna o masina care nu are nici o legatura cu baza ..despre asta e vb aici ..dc eagle nu punea masina aia nu cred ca mai erau discutille astea
Platinum is offline   Reply With Quote
Old 22-06-08, 20:00   #23
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: Discuţii pe baza battle-urilor

Te rog frumos sa te uiti la toate poll-urile sa vezi ca au fost chestii mult, mult mai "grave" si hazardate decat a mea ! Spune si tu acum, trabantu` e c/p aproape total de pe mini, dacia aia sandero si aia full c/p (posibil sa gresesc), bmw-ul care-l ai la semnatura la fel..si nu ti-a zis nimeni nimic, plus ca nu folosesc photoshop deloc, incearca sa faci tu ce fac eu in Corel...
Oricum stii si tu cata munca se implica ...eu vreo 3 luni o sa lipsesc...bafta la castigat battle-uri

Last edited by Gabi; 22-06-08 at 20:03.
EaGle is offline   Reply With Quote
Old 22-06-08, 20:01   #24
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Discuţii pe baza battle-urilor

1. E pentru ultima dată când îţi spun: NU MAI FACE AFIRMAŢII AIUREA ! Dacă tu puneai maşina aia, nu aveai în nici un caz ban. De unde ai tras tu, stimabile, concluzia asta ? Cine a mai luat ban pe 4tuning pentru aşa ceva ? Eu cred că eşti "trăit" prea mult pe forumurile de afară () şi te-ai obişnuit cu rigorile de acolo. Dacă erai înjurat, se datora faptului că de-a lungu' timpului ţi-ai atras antipatii pentru comportamentu' mizerabil pe care l-ai avut. Dacă ai uitat cumva, îţi pot arăta înjurăturile pe care le-ai scris în trecut.

2. Tu şi L33L00 aţi apărut în reviste de specialitate ? Vaaaai ! Şi eu, AdY9005, OmB*, PointMaster, ra2, wlady, NightDevil, shantzu, keemo şi hori_cutz_tuning
am apărut, da' noi nu suntem zei ca tine să ne lăudam !
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 22-06-08, 20:46   #25
Trickz

Stage 5
 
Trickz's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,724
Member of:
[Moderators]
[Virtual Tuning]
[RENAULT]
Default Re: Discuţii pe baza battle-urilor

Ce urat, asta chiar a ajuns urat...

Platinum, ti'am luat apararea cand ai postat prima oara aici cu acest user, ti'am luat apararea si pe userele vechi si mi'am si luat'o intr'o anumita masura pentru asta... Acum chiar nu ai dreptate...

De ce o discutie a ajuns in "useri cu skill ca mine si lulu suntem super-mega-trendy cunoscuti in strainatate si reviste de profil (exista reviste specializate pe vt? in afara de acelea "online") si voi nu "? Este chiar trist asa... asta nu mai e nici o discutie e doar grandomanie...

Ce a facut Eagle? A adaptat. Daca a luat de pe un Scion nu e bine? Era bine daca punea pe Dacia 1300 caroserie de Bmw M3 si pe Bmw e46 caroserie de 300c? Eu zic ca nu. Acum ceva timp, energie a castigat un contest de pe un forum de specialitate, punand pe un Evo kitul de pe eclipse'ul verde cu negru (tunerzine) absolut in totalitate. Nimeni nu a zis nimic impotriva si toti au laudat munca. Eagle de ce mama reaq nu are si el acest drept?

Vorba lui Gabi, mai sunt si altii care merita titlul de zeu, nu neaparat prin skillul nebunesc la vt ci prin atitutinea lor fata de acest "sport".
__________________
Retro? Yes plx.
Trickz is offline   Reply With Quote
Old 22-06-08, 21:12   #26
Platinum

Stage 3
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 156
Default Re: Discuţii pe baza battle-urilor

bine gata am inteles fiecare are pareri diferite .gabi a zis mai devreme un lucru bun " ca sunt trait prea mult pe forumurile de afara..." ...aici are dreptate posibil sa ma fi invatat cu rigorile de acolo si cu regulile alea ...oricum scuze pt deranju cauzat de abia acum mi-am dat si io seama ca regulile de acolo sunt altfel ...nu am zis nici odata ca sunt zeu in VT si nici ca sunt mai bun decat gabi omb , ady sau mai stiu io cine ....dar parerea mea oricum ramane la fel ..ce a facut eagle nu e prea corect ..oricum bafta la castigat battlu
Platinum is offline   Reply With Quote
Old 22-06-08, 21:26   #27
Nitro Customs
Fiat Driver

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 361
Member of:
[Fiat]
Default Re: Discuţii pe baza battle-urilor

Quote:
Originally Posted by Platinum View Post
sunt trait prea mult pe forumuri

sorry dar ...Get a life..

Nu ca ar fi fost problema mea..( dar a devenit si a mea) din cauza afirmatiilor facute de tine..avem toti de suferit, era simplu, nu iti convine pleci!
__________________

Last edited by Nitro Customs; 22-06-08 at 21:52.
Nitro Customs is offline   Reply With Quote
Old 23-06-08, 00:10   #28
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: Discuţii pe baza battle-urilor

fratilor...faceti brush...folositi-va imaginatia si o sa vedeti ca nimeni n-o sa mai comenteze la adresa voastra...

parerea mea...

iar despre lulu...l-am batut si o sa-l mai bat in concursuri...timp sa am
__________________
Yackone is offline   Reply With Quote
Old 23-06-08, 02:17   #29
Manson
Virtual Tuner

Stage 5
 
Manson's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of:
[Virtual Tuning]
[DAEWOO]
[Design Team]
Default Re: Discuţii pe baza battle-urilor

recunosc sunt cel mai bun....(glumesc)....ce vb voi e dicutie iiiiiiiiiiiiiiiiiiinterminabila....beau eu pt voi o bere ...hori, shantzu,gabi, yackone,ra2, point, ady,eagle car fura tot))), deja sunt beat...rusine ....cred k toti aia vechii o sa ramana uniti nuj dc....dak sunt cel mai bun asta e)))))

PS:dak ala nu seama cu mini..............
__________________

Last edited by Manson; 23-06-08 at 02:29.
Manson is offline   Reply With Quote
Old 23-06-08, 09:39   #30
wlady
Design Team Member

Stage 5
 
wlady's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,689
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
Default Re: Discuţii pe baza battle-urilor

De ce tot stati sa va certati pe o chestie ca asta ? Cum a mai spus cineva e doar un hobby ! Platinum, te-as ruga sa nu mai dai exemple din "public" fara sa sti care e treaba, eu nu am avut timp de scionul asta ( WTB + Un battle surpriza + alte alea... ).
Eagle a facut c/p destul de bine de pe Scion'ul ala, adaptarea e foarte reusita . Ca sa sti si tu o chestie .. ca esti "trait prea mult pe forumurile de afara..." afla cine e CPwerks ( HInT : PSU ). Fiecare face photoshop cum vrea, fie ca e brush, fie ca e c/p, fie ca e brush si c/p.
Cred ca ar trebui incheiata discutia pentru ca nu ajungem nicaieri .


wlady.
__________________

BMW 318i E90 /// Le-Mans Blau /// M Sport /// Conversie LCI /// Style 135
Plasti-DIP - DipYourCar
wlady is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -