si eu as dori o sigla am sa atasej un desen dar imi e cam rusine as vrea sa fac un stiker desenu 1 e de mana si al doilea e semnul de drum alunecos(cel dupa care m-am inspirat)
id d mess:spgbuc
si eu as dori o sigla am sa atasej un desen dar imi e cam rusine as vrea sa fac un stiker desenu 1 e de mana si al doilea e semnul de drum alunecos(cel dupa care m-am inspirat)
id d mess:spgbuc