Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Cine ma poate ajuta cu o sigla? (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/30412-poate-ajuta-sigla.html)

mpa 05-01-07 19:46

Cine ma poate ajuta cu o sigla?
 
:) Astept un add pe mess: stanescu_sabin

69WRX 06-01-07 10:15

Re: Cine ma poate ajuta cu o sigla?
 
ce sigla ?

mpa 08-01-07 00:31

Re: Cine ma poate ajuta cu o sigla?
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by DJ-ul (Post 687140)
ce sigla ?

Ceva in gen. Detalii pe mess... telefon... orice forma de comunicare mai comoda!

frost_dani 08-01-07 19:03

Re: Cine ma poate ajuta cu o sigla?
 
pai shi ce oferi in schimb:)?

mpa 08-01-07 22:44

Re: Cine ma poate ajuta cu o sigla?
 
Quote:

Originally Posted by frost_dani (Post 689734)
pai shi ce oferi in schimb:)?

O plimbare la urmatoarea legala;)

spgbuc 11-12-07 16:29

Re: Cine ma poate ajuta cu o sigla?
 
2 Attachment(s)
si eu as dori o sigla:D am sa atasej un desen dar imi e cam rusine:oops: as vrea sa fac un stiker desenu 1 e de mana si al doilea e semnul de drum alunecos(cel dupa care m-am inspirat):-)
id d mess:spgbuc

spgbuc 19-12-07 18:35

Re: Cine ma poate ajuta cu o sigla?
 
am si eu nevoie de sigla aia pls:oops: :oops: :oops: fac cinste

VaLeX 19-12-07 23:22

Re: Cine ma poate ajuta cu o sigla?
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by spgbuc (Post 1241565)
si eu as dori o sigla:D am sa atasej un desen dar imi e cam rusine:oops: as vrea sa fac un stiker desenu 1 e de mana si al doilea e semnul de drum alunecos(cel dupa care m-am inspirat):-)
id d mess:spgbuc

:arrow: :arrow:

spgbuc 07-01-08 19:03

Re: Cine ma poate ajuta cu o sigla?
 
mersi mult:D


All times are GMT +2. The time now is 00:01.

- Copyright 2026 4Tuning