![]() |
Cine ma poate ajuta cu o sigla?
:) Astept un add pe mess: stanescu_sabin
|
Re: Cine ma poate ajuta cu o sigla?
ce sigla ?
|
Re: Cine ma poate ajuta cu o sigla?
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Cine ma poate ajuta cu o sigla?
pai shi ce oferi in schimb:)?
|
Re: Cine ma poate ajuta cu o sigla?
Quote:
|
Re: Cine ma poate ajuta cu o sigla?
2 Attachment(s)
si eu as dori o sigla:D am sa atasej un desen dar imi e cam rusine:oops: as vrea sa fac un stiker desenu 1 e de mana si al doilea e semnul de drum alunecos(cel dupa care m-am inspirat):-)
id d mess:spgbuc |
Re: Cine ma poate ajuta cu o sigla?
am si eu nevoie de sigla aia pls:oops: :oops: :oops: fac cinste
|
Re: Cine ma poate ajuta cu o sigla?
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Cine ma poate ajuta cu o sigla?
mersi mult:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:01. |
- Copyright 2026 4Tuning