Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Virtual Tuning 2D > Arhiva

View Poll Results: Best Toy!
VW Golf 16 27.59%
VW Beetle 3 5.17%
Peugeot 206 15 25.86%
Mercedes C 220 (gri) 12 20.69%
Mercedes 600 SEL (negru) 9 15.52%
Smart Roadster 3 5.17%
Voters: 58. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-03-05, 14:29   #31
lil

Stock
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2
Default Re:

prietene oq,golful tau e o mare caricatura.daca o sa castigi inseamna ca e un mare blat. peugeotul e lucrat manual,piesa cu piesa,ea insasi e varianta originala.apropo,nu ti-a fost jena sa apari cu golful ala mucificat?
lil is offline  
Old 08-03-05, 15:48   #32
Xenomorph

Stage 4
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 215
Default

Din lipsa de ocupatie la serviciu, tocmai mi-a bubuit o intrebare de etica: ce ne impiedica sa ne punem toate neamurile computerizate sa ne voteze (asta in ideea ca l-ar lovi pe careva o obsesie bolnavicoasa de a castiga)?
__________________
"Nu iti pot da un creier, dar iti pot da o diploma." - Vrajitorul din Oz
Xenomorph is offline  
Old 08-03-05, 16:07   #33
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Xenomorph\"
Din lipsa de ocupatie la serviciu, tocmai mi-a bubuit o intrebare de etica: ce ne impiedica sa ne punem toate neamurile computerizate sa ne voteze (asta in ideea ca l-ar lovi pe careva o obsesie bolnavicoasa de a castiga)?
ai perfecta dreptate.. voturile pe care VW Golf-ul le-a castigat.. sunt multe si venite intr`un timp relativ scurt.. miroase a blat..
LaMishto is offline  
Old 08-03-05, 16:15   #34
Toto - BOD

Presedinte Insane Racers

Stage 5
 
Toto - BOD's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 843
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

O sa-l rog pe Gratian sa verifice voturile si daca sunt date de pe acelasi I.P. va fi eliminat! Asa se va intampla cu fiecare participant! Momentan continuati sa votati ce va place!
__________________
Proud driver of Renault Clio and Mazda Mx5

www.rensit.ro
www.clubclio.ro
Toto - BOD is offline  
Old 08-03-05, 17:19   #35
karvasanu
VW Driver

Stage 2
 
karvasanu's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 68
Member of:
[VW]
Default

no offence...ce o modificat tipu la peugeotu ala...ca sa mor io ala pare prea perfect facut...asa din curiozitate...dak poti raspunde-mi si mie la intrebare...chiar is curios
ma oq zi-le si tu la prietenii tai sa-si faca useri sa te sustina ... k vad ca unii asa fak ... se logheaza azi si azi deja direct aici vin la comentat ... nu zic ca io is de mai mult timp da totusi sa te loghezi azi si sa incepi deja sa faci legea mi se pare cam ciudat ... succes la toti in continuare ... javascript:emoticon('')[/b]
karvasanu is offline  
Old 08-03-05, 17:35   #36
DonHacker

Stage 4
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 289
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"lil\"
prietene oq,golful tau e o mare caricatura.daca o sa castigi inseamna ca e un mare blat. peugeotul e lucrat manual,piesa cu piesa,ea insasi e varianta originala.apropo,nu ti-a fost jena sa apari cu golful ala mucificat?
nu ii e jena si nu e nici un blat !!va doare acu` ca castiga oq,nu ??pai o sa castige pt.ca merita !!cate ciuda in unii
DonHacker is offline  
Old 08-03-05, 17:59   #37
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"DonHacker\"
nu ii e jena si nu e nici un blat !!va doare acu` ca castiga oq,nu ??pai o sa castige pt.ca merita !!cate ciuda in unii
mda.. se vede ca ai 14 ani.. adica tie ti se pare normal ca in cateva ore o masina sa adune voturi cat altele n-au adunat in 2 zile? si toate de la useri abia facuti? eu zic sa si gandesti putin inainte sa te faci de bafta
__________________
Membru Fondator
A.C.S. Crazy Drivers Romania
GPL Forum
Latest News on Supercars
Romanian Mitsubishi Enthusiasts
LaMishto is offline  
Old 08-03-05, 18:05   #38
DonHacker

Stage 4
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 289
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"LaMishto\"
Quote:
Originally Posted by \"DonHacker\"
nu ii e jena si nu e nici un blat !!va doare acu` ca castiga oq,nu ??pai o sa castige pt.ca merita !!cate ciuda in unii
mda.. se vede ca ai 14 ani.. adica tie ti se pare normal ca in cateva ore o masina sa adune voturi cat altele n-au adunat in 2 zile? si toate de la useri abia facuti? eu zic sa si gandesti putin inainte sa te faci de bafta
Teoretic:si care e problema ?......poate baiatul si-a chemat prietenii/rudele..da` scrie undeva ca e ilegal ?? cat timp voturile sunt de pe id-uri diferite..
Practic:nu e prea frumos dak a facut asa..ca vrem o intrecere CORECTA..nu 'masluita'

ip`uri prietene , nu id`uri , EvLSant0s :P
DonHacker is offline  
Old 08-03-05, 18:09   #39
DonHacker

Stage 4
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 289
Default

p.s.se pare ca nu numai oq si-a adus prietenii....de lil nu zice nimeni nimic ??
DonHacker is offline  
Old 08-03-05, 18:13   #40
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default

ce ti se pare in neregulla cu lil? chiar daca poate a exagerat putin in privinta varstei, aparent e ok..
LaMishto is offline  
Old 08-03-05, 18:59   #41
DonHacker

Stage 4
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 289
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"LaMishto\"
ce ti se pare in neregulla cu lil? chiar daca poate a exagerat putin in privinta varstei, aparent e ok..
nu am eu nimic cu varsta..el e acum nou pe forum (1 post) si a postat impotriva lui oq + uita-te ce are in semnatura !!!!e ceva logic ca a votat cu Peugeot-ul
DonHacker is offline  
Old 08-03-05, 19:34   #42
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

merita tot scandalul asta ?
merita atata bataie de cap.. ?

ptr ... 1 milion 700 ?
EvLSant0S is offline  
Old 08-03-05, 20:20   #43
DonHacker

Stage 4
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 289
Default

pt.1.700.000 ????esti nebun ????pai imi iau:
1 Kinder Bueno
1 Snickers
1 Mars
un pachet de Olla
1 Pepsi
1 Dorna
1 Orez Danone
1 hartie igienica
1 pachet de seminte
1 pachet de tigari
1 pachet de Orbit(sa nu ma prinda mama dupa ce fumez)
1 covrig
1 corn cu ciocolata
1 portocala
1 banana
1 mar
1 kiwi
1 Angeli
etc,etc
aa...sa nu uit...BRICHETA(pai cu ce aprind tigara ? )
DonHacker is offline  
Old 08-03-05, 20:54   #44
Toto - BOD

Presedinte Insane Racers

Stage 5
 
Toto - BOD's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 843
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
merita tot scandalul asta ?
merita atata bataie de cap.. ?

ptr ... 1 milion 700 ?
NU! dar e vorba de principiu!

Quote:
p.s.se pare ca nu numai oq si-a adus prietenii....de lil nu zice nimeni nimic ??
Vorbesti fara sa stii! lil a intrat pe acest forum datorita acestui concurs , pentru ca are o contributie, la fel cum are si oq (caruia nu i-a reprosat nimeni ca a votat cu el). Sper sa ma intelegi! Daca consideri ca nu ai inteles, te rog mai citeste o data, si inca o data fara sa fie nevoie sa mai dau eu vre`o explicatie! PLS!
Sau poate explicatia o sa vina peste 9 zile


Quote:
nu ii e jena si nu e nici un blat !!va doare acu` ca castiga oq,nu ??pai o sa castige pt.ca merita !!cate ciuda in unii
Nu! Doamne Fereste! Felicitari lui daca castiga! Eu unu nu am nimic cu nimeni si sunt cat se poate de neutru! Dar daca castiga sa o faca corect! E valabil pt toti participantii, nu vorbesc in cazul lui oq, pentru ca nu are nimeni nici o dovada ca a trisat invre`un fel sau altul! deci va rog fara acuzatii aduse aiurea! ! ! ! !


Quote:
no offence...ce o modificat tipu la peugeotu ala...ca sa mor io ala pare prea perfect facut...asa din curiozitate...dak poti raspunde-mi si mie la intrebare...chiar is curios
Modificari sunt aduse in mod sigur! Dar nu am stiut ce sa scriu deoarece cand mi-a trimis pozele nu mi-a trimis si detaliile!

PSaca mai continuati cu scandalul asta opresc concursul ! (singurul mod in care il pot opri este sa editez posturile cu pozele si sa il rog pe sponsor sa-si retraga premiul!) Deci va rog putin respect pt ceilalti! Daca se constateaza ca cinea a trisat va fi eliminat! (reclamatile se fac printr-un pm trimis mie si daca e nevoie il voi trimite mai sus)!
Toto - BOD is offline  
Old 08-03-05, 21:01   #45
DonHacker

Stage 4
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 289
Default

Toto - BOD:am inteles..ma scuzi(ne scuzi.. ) ca am inceput sa na certam,nu e nevoie sa opresti concursul ,eu cel putin voi sta in banca mea pana e gata !! succes
DonHacker is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -