salut,as dori sa ami explice si mie cineva cum se pot face praguri si evazari aripi direct pe masina(adica nu sa le luam de la alta) si in cazul in care luam bari si alte ornamente de pe alta cum facem s ale aducem exact aceeasi culoare cu masina,va multumesc anticipat