![]() |
cum facem praguri si evazari in photoshop?
salut,as dori sa ami explice si mie cineva cum se pot face praguri si evazari aripi direct pe masina(adica nu sa le luam de la alta) si in cazul in care luam bari si alte ornamente de pe alta cum facem s ale aducem exact aceeasi culoare cu masina,va multumesc anticipat
|
Re: cum facem praguri si evazari in photoshop?
trebuia doar sa te fi uitat putin mai jos...
https://forum.4tuning.ro/158-tutorial...by-mrsika.html |
Re: cum facem praguri si evazari in photoshop?
mersi mult
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:29. |
- Copyright 2026 4Tuning