Se fac cu Photosopul..............o sa pun o arhiva maine cu o gramada de masini stock si piese (scaune, eleroane, spoilere, rollbar-uri, faruri etc)
bine yo iau masinile stock si le fac yo kitul vu ajutorul line-ului din photoshop
Uitati aici ceva facut de mine, chiar si o mica scena
(dupa cum vedeti am si semnatura cu ele)