bai livache...ce draq suferi mah?
andrey nu te supara

..nu e vina lui....cui i-ai aratat...stii tu...el nu a vrut sa arat asta mai departe...

eu vreau sa vada si lumea cum e treaba pe aicea....
lks-ule tati uite cum e treaba

:
Quote:
Liviu VT Liviu: sal
Liviu VT Liviu: voteaza pls https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=14831
Liviu VT Liviu: da cu mine dak se poate
andrey 4t: sal
andrey 4t: dar e mai misto al lui LKS
Liviu VT Liviu: atunci nu mai vota
Liviu VT Liviu:
andrey 4t: ce jmecher esti u
Liviu VT Liviu: asa sunt yo
|