Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Battle | LKS vs Liviu_ro93 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/11241-battle-lks-vs-liviu_ro93.html)

LKS 28-12-05 12:29

Battle | LKS vs Liviu_ro93
 
3 Attachment(s)
Astea sunt mashinile .... votatzi

GolfuletzS 28-12-05 12:32

lks ..... e mai frumos lucrat desi are niste imperfectiuni vizibile .. cum ar fii cacuciucurile ... la spoiler

liviu urat lucrat...decupat prost... nu are cine stie ce elemente frumoase


deci VOT LKS

vio[s] 28-12-05 14:00

Votat LKS :nu imi place spoilerul nu e centrat
si capota nu imi place
La liviu iedeea imi place dar nu mi a placut cu a vopsit si cum au fost selectate materialele :roll:

BASU 28-12-05 17:57

am votat liviu pt ca LKS a ajuns sa lipeasca stickere pe roata din spate :lol:
se observa de la 1km

Skillzu 28-12-05 23:32

bai livache...ce draq suferi mah?

andrey nu te supara :oops: ..nu e vina lui....cui i-ai aratat...stii tu...el nu a vrut sa arat asta mai departe... :oops: eu vreau sa vada si lumea cum e treaba pe aicea.... :evil:

lks-ule tati uite cum e treaba :wink: :

Quote:

Liviu VT Liviu: sal
Liviu VT Liviu: voteaza pls https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=14831
Liviu VT Liviu: da cu mine dak se poate
andrey 4t: sal
andrey 4t: dar e mai misto al lui LKS
Liviu VT Liviu: atunci nu mai vota
Liviu VT Liviu:
andrey 4t: ce jmecher esti u
Liviu VT Liviu: asa sunt yo

c i k y 28-12-05 23:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"madskilz\"
bai livache...ce draq suferi mah?

andrey nu te supara :oops: ..nu e vina lui....cui i-ai aratat...stii tu...el nu a vrut sa arat asta mai departe... :oops: eu vreau sa vada si lumea cum e treaba pe aicea.... :evil:

lks-ule tati uite cum e treaba :wink: :

Quote:

Liviu VT Liviu: sal
Liviu VT Liviu: voteaza pls https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=14831
Liviu VT Liviu: da cu mine dak se poate
andrey 4t: sal
andrey 4t: dar e mai misto al lui LKS
Liviu VT Liviu: atunci nu mai vota
Liviu VT Liviu:
andrey 4t: ce jmecher esti u
Liviu VT Liviu: asa sunt yo

Grav grav.... :x

LKS 29-12-05 00:01

foarte grav ...ma abtzin de la alte comentarii

Ju!ceD 29-12-05 00:12

Liviule
 
ai grija k si mie miai fkt la fel...

c i k y 29-12-05 01:32

L-am votat pe LKS...dar vezi cauciucurile alea si umbra , janta spate trebuie putin marita,eleronul retusat putin ca e decupat aiurea...
Liviu vopseaua nu ti-a iesit mai ales partea de sus cu negru...decupajele facute la repezeala....nu inteleg de ce vrei neaparat sa castigi si recurgi la metodele astea...lasa omul sa aleaga ce-i place

cannavaro 29-12-05 14:45

am votat cu lks .....nu imi plak masinile de culoare inchisa ....nici atat in combinatia negru albastru!

TazAless 29-12-05 15:01

e mai buna combinatia de culori a lui LKS deci... LKS ! (si componentele sunt mai misto) :P

Kolegosu' 29-12-05 15:27

Votat LKS pt calitate ... si mai ales pt faza lui Liviu cine te crezi mah ?? copile?? Iliescu ?? :evil: liniste mergi pe burta .....

BMWfan 29-12-05 16:07

lks pt ca mi-a placut cel mai mult :lol: :lol:

LKS 01-01-06 15:00

Consider ca battle`ul s`a terminat ...rog moderatorii sa inchida topicul...la multzi ani 2006 !!!

Ju!ceD 01-01-06 22:35

...
 
saracu liviu cate a indurat...


All times are GMT +2. The time now is 15:29.

- Copyright 2026 4Tuning