Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Electronica Auto

Reply
 
Thread Tools
Old 22-02-07, 08:54   #676
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: borduri modificate cu lumina albastra, alba etc

bordul meeeeeeeeeeeeeeeeeeeu
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 22-02-07, 11:36   #677
al3x82

Stage 5
 
al3x82's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 939
Default Re: borduri modificate cu lumina albastra, alba etc

Eu am o intrebare?????????
Cine raspunde pe nr 0723.823.xxx ca e foarte nesimtit scuzati-mi limbajul dar am sunat sa fac o programare si am fost trimis la alti ca ei nu pot sa faca decat peste 2 saptamani ca au programari ceea ce nu ma deranja, dar mi-a zis sa revin peste 10 zile cu un tel ca sa imi spuna cand sa vin ...si eu am intrebat de ce nu pot sa vin sa se uite 5 min ca e oricum desfacuta masina si sa imi spuna daca se pot schimba, ca sa imi pot face o programare iar domnul de la telefon mi-a recomandat sa caut in alta parte ca el nu are timp sa se uite la masina mea decat daca sun peste 10 zile sa vad daca numai sunt programari si daca " Regele ledurilor are timp sa arunce un ochi la masina mea " (probabil sunt nesimtit eu dar m-a enervat rau cum mi-a vb) eu cred ca baiatul si-a luat prea multe fite de a ajuns sa vb asa de frumos sau probabil nu au nevoie de bani, orcium va multumesc si o sa pun poze sa vede cum a iesit bordul meu fara ajutorul vostru
al3x82 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-07, 14:37   #678
dsign

Stage 5
 
dsign's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 747
Member of:
[DACIA]
Default Re: borduri modificate cu lumina albastra, alba etc

permite-mi, dragul meu alex, sa-ti raspund (o voi face in cel mai politicos mod posibil)

singura zi in care se lucreaza la atelierul nostru este ziua de simbata. motivele pentru care se intimpla acest lucru sunt multiple si nu e locul potrivit pentru a le discuta.

daca vrei sa ne uitam la acel bord, nu avem nimic impotriva sa vii sa ne rapesti 10 min, insa trebuie sa vii la atelier. Daca vrei sa venim noi dupa tine, acest lucru nu se va intimpla, pentru ca in timpul acesta noi cistigam o multime de bani si cel putin 2 clienti multumiti. Daca ai pretentia sa iti lucram acum bordul, exista sanse minime, fiind vorba aici de marca/tipul masinii pe care o detii si tipul lucrarii pe care vrei sa o intreprindem.


Numarul la care ai sunat apartine unuia dintre noi si fii sigur ca "Regele Ledurilor" nu minte atunci cind spune ca nu are timp...

Tati, de bani are nevoie si Bill Gates, chiar daca este cel mai... din lume si motivul pentru care nu avem timp sa ne uitam la masina ta este reprezentat de suma de bani pe care o pierdem


Ca sa nu mai fii asa suparat, eu te invit sa ma suni cit mai repede posibil si sa stabilim o intilnire. Imi este teama ca va trebui sa vii tu cu masina la mine, deoarece eu nu voi putea sa vin unde o ai tu.

Multumesc


PS: numarul meu 0723 264 207

numerele celelalte 0729 019 115
0723 823 679
dsign is offline   Reply With Quote
Old 22-02-07, 16:06   #679
SORAN

Stage 4
 
SORAN's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 192
Default Re: borduri modificate cu lumina albastra, alba etc

Eu am raspuns la telefon! Faptul pentru care m-am enervat si ti-am vorbit asa, pe langa ca intradevar suntem ocupati a fost ca eu iti spuneam una ca trebuie sa pui un anumit tip de led si intr-un anumit loc ca sa iasa ce vrei tu si tu o tineai ca trebuie puse in soclurile clasice...de aceea ti-am spus sa mergi si sa rezolvi problema in alta parte.
Incercam sa facem totul cat mai bine dar acest lucru necesita timp si cum de obicei toti veniti si ne grabiti si nu vreti sa lasati masina etc ne este uneori foarte greu sa lucram. Ca sa nu mai zic ca nimeni nu intelege cand zic ca e frig si ca exista probleme la frig si ca nu putem demonta cum trebuie...
__________________
Lucrari LED premium!
SORAN is offline   Reply With Quote
Old 23-02-07, 13:03   #680
al3x82

Stage 5
 
al3x82's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 939
Default Re: borduri modificate cu lumina albastra, alba etc

eu inteleg ca lucrati doar sambata ca as fi absurd sa nu inteleg dar puteam sa vin 10 min sa va uitati si imi faceati voi programare cand puteati sa le schimbati ca nu ma grabesc dar sa stiu si eu cred ca e cinstit daca merge sa le schimb sau nu, oricum ma supar pe moment dar imi trece eu oricum mai am o vectra c si vreau si la aia sa ii schimb culoarea la bord dar numai daca se poate si dupa ce le schimb la astra
al3x82 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-07, 16:07   #681
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: borduri modificate cu lumina albastra, alba etc

Revin cu o problema arzatoare - BORDUL MEU !
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 24-02-07, 12:38   #682
andrei.badea

Stage 4
 
andrei.badea's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 232
Default Re: borduri modificate cu lumina albastra, alba etc

ms de info
andrei.badea is offline   Reply With Quote
Old 27-02-07, 16:49   #683
stealth r/t tt

Stage 5
 
stealth r/t tt's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 306
Default Re: borduri modificate cu lumina albastra, alba etc

salut, am si eu o intrebare la voi pentru ca am mai vb cu voi la telefon si abia acum stiu ce vreau cu adevarat. si pentru asta am sa pun si o poza cu tot bordul - ceasurile sunt exact cu ale mele. despre cele din poza: cele din centru respectiv vitezometru + turometru = asa vreau sa iasa, celelalte ceasuri sunt cum sunt ele pe masina stoc, adica cu lumina aia portocalei sau galben prost
ps.au folosit o foaie luminoasa pentru a face asta, o merge facuta sa arate asa cu led-uri sau poate gasiti voi alta solutie.

de aproape:

si afara este ziua:



singura diferenta ar fi acele care le-as vrea sa fie mai luminate
mersi
__________________
www.ToolMan.ro

Vanzari si Service la standarde ridicate
Husqvarna|Makita|Benza|Oregon|Fronius|Unior

tel: 0244 347414 / 0721 991892
stealth r/t tt is offline   Reply With Quote
Old 04-03-07, 21:15   #684
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: borduri modificate cu lumina albastra, alba etc

Sun de 3 ori , nu raspunzi si apoi inchizi telefonul ? Astepti sa se faca un an cu bordul meu ? Totusi ... ma mai plimbi mult ? Ba e stricat cutterul ... ba ies ovale ....
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 04-03-07, 21:44   #685
cristyyy2003

Stage 2
 
cristyyy2003's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 68
Default Re: borduri modificate cu lumina albastra, alba etc

Salutare!
Ma gandeam sa-mi fac si eu aceasta modificare la masina din dotare (Peugeot 206SW) si vreau sa fac un calcul.
Deci, ledurile sunt cele casual de 3mm? Cate leduri sunt necesare? (doar pe bord - ceasurile tabloului de bord)

SPOR!
cristyyy2003 is offline   Reply With Quote
Old 04-03-07, 22:14   #686
stiuculeanu

Stage 3
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 105
Default Re: borduri modificate cu lumina albastra, alba etc

am si eu o intrebare...am un opel astra g si vreau sa imi schimb ledurile...cat m-ar costa?...cand se poate si daca se poate albastru cu alb...
stiuculeanu is offline   Reply With Quote
Old 04-03-07, 22:32   #687
stiuculeanu

Stage 3
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 105
Default Re: borduri modificate cu lumina albastra, alba etc

am si eu o intrebare...am un opel astra g si vreau sa imi schimb ledurile...cat m-ar costa?...cand se poate si daca se poate albastru cu alb...
stiuculeanu is offline   Reply With Quote
Old 05-03-07, 12:29   #688
ursuletu

Stock
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5
Default Re: borduri modificate cu lumina albastra, alba etc

as vrea sa vad si eu poze cu becuri schimbate la clio
ursuletu is offline   Reply With Quote
Old 05-03-07, 21:48   #689
ursuletu

Stock
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5
Default Re: borduri modificate cu lumina albastra, alba etc

salut ,cine are un radio cd auto pentru clio ,poate facem un targ ,si apropo stie cineva daca merge atasata telecomanda de la volan la un radio cd LG
ursuletu is offline   Reply With Quote
Old 05-03-07, 22:14   #690
KPAX

Stage 1
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 11
Default Re: borduri modificate cu lumina albastra, alba etc

Domnilor pentru un volvo s40 phase 1(model 2002) se poate face ceva? ati mai facut? cat costa cat timp si daca e posibil sa faceti?
KPAX is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -