Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Alte Hobby-uri si Pasiuni > Animale de companie

Reply
 
Thread Tools
Old 20-05-11, 13:25   #1
Carla

Stage 2
 
Carla's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 57
Member of:
[Midnight Racers]
Default AJUTATI'NE SA SALVAM CAII DIN PADUREA LETEA!!!

Nici nu stiu cum sa incep ca sa va pot spune pe scurt ce am de spus!
Probabil k stiti ce se intampla cu caii din padurea Letea! Chiar in momentul asta acei cai sunt intr'un tir si trebuie sa ajunga in portul Tulcea cam intr'o ora! Ne'am strans 20.000 de persoane sa oprim masacrarea lor! Pe 26 mai in Londra s'a organizat un miting in fata Consulatului Romaniei. Cateva masini din Bucuresti sunt acum in drum spre Tulcea. Pe aceasta cale facem apel la toti iubitorii de animale care sunt din Tulcea si vor sa ne ajute sa oprim tirul sa coboare de pe barja. Din pacate ceea ce se intampla este ilegal si este vorba de cai salbatici. De fiecare data cand am venit la cursele din Tulcea am stat 1 noapte sau 2 in Delta si este un peisaj de vis. De ce sa stricam tot? Nu ar fii mai convenabil daca in acea zona ar veni straini datorita singurilor cai salbatici ramasi in Europa? De ce sa ajunga pe mesele celor din Italia?
__________________
Everybody wants you, everybody needs to be around you!!!
Carla is offline   Reply With Quote
Old 20-05-11, 15:15   #2
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: AJUTATI'NE SA SALVAM CAII DIN PADUREA LETEA!!!

Aici este un link cu petitia : https://forum.4tuning.ro/32-poate-inc...salbatici.html
RoByNeT is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -