Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Alte Hobby-uri si Pasiuni > SPORT Fans

SPORT Fans Fotbal, Handbal, Tenis, Sporturi etreme

Reply
 
Thread Tools
Old 07-02-11, 18:21   #16
Grasu'XxL

Stage 5
 
Grasu'XxL's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 356
Default Re: Baschet

Quote:
Originally Posted by CSU SIBIU View Post
Levar si...cam atat deocamdata. A mai venit un sarb bun in iarna asta, dar inca nu s-a acomodat. Restul slabi,iar antrenorul nu face exceptie. Totusi sper sa nu se intample in acest sezon rusinea (de cand merg eu la meciuri nu am prins sezon fara play-off).
Baftă maximă din partea mea, băieţi. Te rog, pune nişte poze de la meciuri, īncălzire, antrenament etc. să ţinem topicul īn viaţă. Noi meci avem acum, īn februarie, pe 28 sau 26 am impresia. Promit că revin cu poze, rezultate poate chiar si filme.
__________________
Quote:
Originally Posted by aleks View Post
Tuningul e ceea ce place fiecaruia, e personalizare in cel mai pur mod, de aia eu nu dau doi bani pe ce consideri tu masini rare, frumoase si puternice si tu nu dai doi lei pe ceea ce consider eu special.
Suntem diferiti, ne plac lucruri diferite, nu-i o crima sa acceptam treaba asta.
Grasu'XxL is offline   Reply With Quote
Old 15-02-11, 20:28   #17
Grasu'XxL

Stage 5
 
Grasu'XxL's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 356
Default Re: Baschet

Update: sāmbătă se pare că va fi etapa judeţeană! Echipa mea se are că are şanse mari la victorie! Promit(din nou se pare) poze şi wish me luck guyz
Grasu'XxL is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -