nu a fost abureala ci doar o lipsa de timp si pentru asta!

cat despre curse pentru amatori...cik ar fi la o luna dupa cursa asta de vineri!si nu iti mai zic organizata de cine ca iar o sa te enervezi!
sanatosi sa fim ca o sa alergam si fara organizari speciale!