Am vazut pe un alt thread ca s-ar organiza pe 13 o "competitie de liniute " . Stie careva mai multe detalii? Am inteles ca e locatie noua....sa fie la stadion?
__________________
2,0 MPI.......109 iepe si shase cai frumosi
Multumim mihai de completare, in sfarsit linii la stadion....sa vezi culmea si nu o sa fiu pe aici, s-a mai intamplat odata . Am vb cu un organizator si mi-a confirmat ca se tin, grupe Lr, sistem piramidal, taxa de inscriere 50 ron .
Locatia se poate vedea foarte usor pe NORC . Singura diferenta fata de pozele respective este ca strada a fost asfaltata recent, iar tampeniile alea de incetinire au fost scoase .
Atunci vin...
Am vorbit cu domnul Iancu si este totul aranjat.
Pt inscriere trimteti datele voastre si ale masinii de concurs la adresa: [email protected]