Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 5

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-08-07, 23:24   #91
Ciupanezu_1987

Stage 4
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 165
Default Re: bimmerul meu - M5

Quote:
Originally Posted by Bogdan_Irimia View Post
ciupanezule...tu si cu toti ai tai.nu te-a intrebat nimeni de unde esti si nici nu a spus nimeni ca o locatie ar fi mai altfel decat alta.atat te duec mintea aia de shotron si comentezi aiurea ca sa te afli in treaba ca doar asa facem noi.
Eu nu comentez aiurea masina ta are numai elemente care nu sunt originale M si asta vede orice pasionat de BMW-uri.
Embleme, bari, jante, oglinda interioara, proiectoare, stopuri si multe altele.
Nu inteleg de ce nu te mandresti cu masina ta care oricum arata foarte bine si incerci sa ne pacalesti cand vezi clar ca n-ai cum.

Eu n-am nici o minte de sotron poate tu ai din moment ce vrei sa impresionezi degeaba pe unii care si daca ai M5 si daca n-ai tot li se rupe de tine
Eu de ex am un 535i E39 si sunt foarte mandru de el, nu-mi permit M5 asta e, nu sunt un frustrat care are nevoie sa-si satisfaca orgoliul aiurea
Ciupanezu_1987 is offline  
Old 29-08-07, 00:04   #92
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: bimmerul meu - M5

atata scandal si pentru ce?!....asta e omu a zis ca are m5 si sa aflat ca e o mare vrajeala....pfff sunt mii in cazu asta....treceti mai departe si nu va mai stresati atata......o sa traiti mai mult

masina e frumoasa intradevar pe care sincer mi-ar placea sa o am........ da numai daca nu o dadea in minciuni si spunea ce e si cum....nu da bine la imagine


lasati-l sa aiba el m5.....ca se minte doar pe el....asta e cruda realitate



(daca am suparat pe cineva cu ce am scris mai sus....asta e viata ...)
mihai88 is offline  
Old 29-08-07, 22:43   #93
Bogdan_mb

Stage 5
 
Bogdan_mb's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 4,267
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: bimmerul meu - M5

lol ... si mie imi place ferrari dar mi-am luat porsche. Ce ati patit de ati luat-o asa rau pe aratura cu offtopicul? Ajunge baieti. Asteptam poze concludente cu bmw-ul..
__________________
Bogdan_mb is offline  
Old 30-08-07, 11:09   #94
TheMendacious

Stage 5
 
TheMendacious's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 490
Member of:
[VW]
Default Re: bimmerul meu - M5

Quote:
Originally Posted by Bogdan_Irimia View Post
tre sa recunosc ca e motor de 1.8 care de fapt nu exista la seria 5, dar asta ca sa fie domnu' multumit
nu stiu cum arata ceasul putin ciudat pt tine.
ceasurile la M5 intre anii 99-00 deci prima serie de e39 m ,au avut ceasuri negre.dupa 2000 au aparut nuanta gri
poza la motor...o sa te trezesti ca nici pozele nu-mi apartin )
as putea sa filmez dar pt faptul ca tu stii mai bine decat mine ce masina am...nu ma face decat sa renunt la incercarile de a te convinge.
Sper ca intr-o zi sa avem ocazia sa impingem o liniuta.
Vis avis de numar.Am incercat sa-ti explic:am scris ce am vrut eu la numar.Puteam sa nu scriu nimic.Si pt cultura ta generala: M5 E39 pana in 2004 au fost V8.

Dar ca sa nu ma mai contrazici pe mine, ai putea da o raita pe un forum bmw sau sa dai un telefon unor reprezentanti bmw si iti vor confirma.

Sincer sunt deschis la orice fel de replica sau sugestie din partea ta.Ma bucur ca ai caracter si esti si foarte ambitios continuand sa dovedesti ceva de fapt existent doar in mintea ta.
- Mai bine ... nu mai filma ca nu ai ce
- Eu nu am facut referire ca scrie v8 ci pentru ca vad acolo 540i . Adik exact ce e masina , pentru noi e 540i hidramat iar pt tine M5 .

- Iar replica "Sincer sunt deschis la orice fel de replica ... continuand sa dovedesti ceva de fapt existent doar in mintea ta" asta trebuia sa zic eu despre tine ca pana una alta tu minti .

Oricum per total frumoasa masinuta dar nu mai transformati voi mig-ul in racheta ... ca sa nu zic dacia in renault

PS: Iar cu motorul de 1.8 am facut referire clar "daca am o pisica 1.8 coupe si zic ca e M sunt....." nu am zis ca poate ai tu pe 5-ar dar ma rog , noi suntem necunoscatori
__________________

Last edited by TheMendacious; 30-08-07 at 11:13.
TheMendacious is offline  
Old 30-08-07, 17:27   #95
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: bimmerul meu - M5

Quote:
Originally Posted by gelu_r View Post
deci M5 sau SERIA 5 indiferent ce o fii poate sa fie si 520 omu are masina de peste 12 mi de euro asa ca nu cred ca e corect sa i vorbiti asa.
Adik acu dc ai masina de peste doispe mii tre sa te respect....dc ai vreuna la vreo 3 - 4 mii....vreun ursulet ceva pot sa il scuip in gura linistit nu ? misto.....asta e de retinut.
__________________
ERY is offline  
Old 30-08-07, 23:44   #96
Bogdan_mb

Stage 5
 
Bogdan_mb's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 4,267
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: bimmerul meu - M5

Quote:
Originally Posted by ERY View Post
Adik acu dc ai masina de peste doispe mii tre sa te respect....dc ai vreuna la vreo 3 - 4 mii....vreun ursulet ceva pot sa il scuip in gura linistit nu ? misto.....asta e de retinut.
gandire de scolar ery , nu stiu de ce ti-ai batut capul.
Bogdan_mb is offline  
Old 31-08-07, 13:53   #97
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: bimmerul meu - M5

eu ziceam ca merita respectat ca nu are vreo masina de 4000 de euro si zice ca are M5 care sh costa 20 000...nu e mare diferenta dintre pretul masini lui si pretul unui M5..la asta m am referit da voua va palce sa vorbiti muuult...
drept exemplu "wtcvictim"..gandire de scolar dar mai logika decat a ta de 5 ori
__________________
BMW e46 ci
gelu_r is offline  
Old 31-08-07, 14:11   #98
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: bimmerul meu - M5

se pare ca iti place tie sa vorbesti mult
ia vezi de drumul tau te rog frumos
astept sa raspunda ownerul
blazeyblaze is offline  
Old 01-09-07, 00:21   #99
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re: bimmerul meu - M5

Quote:
Originally Posted by gelu_r View Post
..nu e mare diferenta dintre pretul masini lui si pretul unui M5..
m5 e m5.....punct
de ce trebuie sa minta ca are m5 cand poate sa spuna ca are 525 cu ceva modificari....
urat...
dj16xxs is offline  
Old 01-09-07, 18:25   #100
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: bimmerul meu - M5

se pare ca iti place tie sa vorbesti mult
ia vezi de drumul tau te rog frumos
astept sa raspunda ownerul



Va Place Voua Sa Fiti Superiori
gelu_r is offline  
Old 02-09-07, 06:38   #101
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: bimmerul meu - M5

ai ceva impotriva?
blazeyblaze is offline  
Old 02-09-07, 11:19   #102
NoAngels

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,547
Default Re: bimmerul meu - M5

Oare de ce va bateti capu`......
NoAngels is offline  
Old 02-09-07, 15:07   #103
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: bimmerul meu - M5

Da am..daca ejti admin nu tre sa repezi pe nimeni ..daca vrei sa fi superior fi cu prieteni de ai tai..defapt nu numai tu..daca am 18 ani nu inseamna ca n am voie sa imi dau cu parerea pe diverse topicuri pline de CUNOSCATORI de 30 40 de ani care de multe ori vorbesc prostii..
numai tine cont de varsta si nu mai incerca sa dai replici de genu ala ca nu esti Dumnezeu.
nsuh daca mai inteles
gelu_r is offline  
Old 02-09-07, 15:23   #104
florin83
BMW Driver

Stage 5
 
florin83's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 959
Default Re: bimmerul meu - M5

pai daca spui tampenii...
tu cataloghezi un om dupa pretul masinii pe care o are?

tu il respecti pe omul asta ca are masina peste 12.000E cu toate ca ne prosteste pe toti pe fata ca are M5?

putea de la inceput sa zica ca e 520d, 540i, etc.. masina e frumoasa si era la fel de apreciata indiferent de motorizare..
__________________
E36 325i
florin83 is offline  
Old 02-09-07, 15:49   #105
Ciupanezu_1987

Stage 4
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 165
Default Re: bimmerul meu - M5

Quote:
Originally Posted by gelu_r View Post
Da am..daca ejti admin nu tre sa repezi pe nimeni ..daca vrei sa fi superior fi cu prieteni de ai tai..defapt nu numai tu..daca am 18 ani nu inseamna ca n am voie sa imi dau cu parerea pe diverse topicuri pline de CUNOSCATORI de 30 40 de ani care de multe ori vorbesc prostii..
numai tine cont de varsta si nu mai incerca sa dai replici de genu ala ca nu esti Dumnezeu.
nsuh daca mai inteles
Esti pe dinafara oricum....si daca ai 18 ani si daca ai avea 50 daca tu te porti si respecti oamenii dupa cati bani au in buzunar denota ca ai o gandire mult prea limitata. Asta e o mentalitate care nu o sa te duca nicaieri...sunt destui oameni cu foarte multi bani care nu au neaparat o super masina sau haine de lux.
Aia pe care ii respecti tu pot fi de fapt mult mai vai de ei decat altii care iti par mai modesti.
Ciupanezu_1987 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -