Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 08-09-09, 09:12   #196
B85KYL

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 949
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E30 - My candy cabrio

Quote:
Originally Posted by Guwy View Post
Salut , imi poti spune si mie te rog frumos cat te-au costat abtipildele si de unde le-ai luat ?
Multumesc !
mi le-a facut un prieten , iar pretul a fost pe masura prieteniei...
B85KYL is offline   Reply With Quote
Old 08-09-09, 09:14   #197
B85KYL

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 949
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E30 - My candy cabrio

Quote:
Originally Posted by E30_Power View Post
Este o masina superba din toate punctele de vedere si cel mai frumos urs cabrio din Romania! Felicitarile mele si respectele mele, un adevarat pasionat!!! Numai bine!
ma bucur enorm sa aud numai cuvinte de bine, sper sa nu va insel asteptarile shi pe viitor
B85KYL is offline   Reply With Quote
Old 12-09-09, 22:12   #198
thex

Stage 5
 
thex's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 562
Member of:
[Suzuki]
[RENAULT]
Default Re: E30 - My candy cabrio

Quote:
Originally Posted by B85KYL View Post
Daca tot a primit un motor turbo, m-am gandit ca ar merita shi o aliura mai race...
Astept niste pareri
sursa de inspiratie....faina masina.felicitari
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_3735.jpg
Views:	286
Size:	531.4 KB
ID:	1081728  
thex is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 00:54   #199
B85KYL

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 949
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E30 - My candy cabrio

Quote:
Originally Posted by thex View Post
sursa de inspiratie....faina masina.felicitari
FF tare , chiar imi place mult...
Felicitari shi tie !!!
B85KYL is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 19:56   #200
Calin_CGM

Stage 5
 
Calin_CGM's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,001
Default Re: E30 - My candy cabrio

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
or mai fi si alti dar stau ascunsi...pana ies de la hibernat KYL ramane in frunte
..masina e frumoasa intradevar,dar se exagereaza prea mult cand se spune k e cea mai frumoasa din tara..cunosc cel putin trei ursi cabrio in arad si unul chiar in apropiere de bucuresti care cu siguranta arata mult mai bine...sau ce?..dak proprietarii nu sunt curiosi de 4tuning,masinile lor nu trebuiesc luate in considerare?
__________________
Calin_CGM is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 21:51   #201
keemo
Design Team Member

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,436
Member of:
[Virtual Tuning]
[Design Team]
Default Re: E30 - My candy cabrio

gusturile nu se discuta , alt urs cabrio cunoscut, sa fie mai frumos ca asta eu nu am vazut ,ca sunt altii in tara asta e partea a 2 a ,dar acum sincer tot tind sa cred ca asta e cel mai frumos cunoscuti / necunoscuti. punct
__________________



I ♥ choppin'
keemo designs - gallery
e36318isdakargelb. w.i.p

keemo is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 22:47   #202
B85KYL

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 949
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E30 - My candy cabrio

Fiecare cu parerea lui... tare as vrea sa vad shi eu ceva poze cu ursii aia cabrio de la arad , poate mai fur niste idei in vederea unor noi modificari...
Toata stima...
B85KYL is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 23:45   #203
E30_Power
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 386
Default Re: E30 - My candy cabrio

Cu siguranta sunt si altii, cu siguranta vor mai fi, ceea ce conteaza este ca masina are ceva deosebit si place ochiului, sper sa nu ma insel dar este primul urs cabrio turbo din RO, ceea ce este o mare realizare, Masina arata extraordinar din toate punctele de vedere, poate sunt si pe la arad ceva ursi...dar trebuie tinut cont de multe lucruri, fiecare are gusturile sale, iar la ora actuala tind sa cred ca este cel mai superb exemplar cabrio, nu ca as fi mare fan al masinii sau bun prieten cu proprietarul si nici ca o laud numai eu, dar dupa cum se vede are ceva ce te atrage! Au fost investiti bani, munca, suflet si multa pasiune in tot ceea ce s-a facut la acest proiect! Respect pentru toata lumea!!! Numai bine!
E30_Power is offline   Reply With Quote
Old 14-09-09, 00:53   #204
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: E30 - My candy cabrio

Quote:
Originally Posted by E30_Power View Post
Cu siguranta sunt si altii, cu siguranta vor mai fi, ceea ce conteaza este ca masina are ceva deosebit si place ochiului, sper sa nu ma insel dar este primul urs cabrio turbo din RO, ceea ce este o mare realizare, Masina arata extraordinar din toate punctele de vedere, poate sunt si pe la arad ceva ursi...dar trebuie tinut cont de multe lucruri, fiecare are gusturile sale, iar la ora actuala tind sa cred ca este cel mai superb exemplar cabrio, nu ca as fi mare fan al masinii sau bun prieten cu proprietarul si nici ca o laud numai eu, dar dupa cum se vede are ceva ce te atrage! Au fost investiti bani, munca, suflet si multa pasiune in tot ceea ce s-a facut la acest proiect! Respect pentru toata lumea!!! Numai bine!
a mai fost unul cabrio turbo ..... dar nu conteaza asta. Fiecare masina e frumoasa in felul ei . Altii vor tuning, altii vor stock si tot asa . Fanii sunt impartiti si pareri diferite vor fi tot timpul .
Felicitari pt masina Andrei


iar pt E30 power ... nu mai bate campii
Bmwaldo is offline   Reply With Quote
Old 14-09-09, 01:37   #205
Calin_CGM

Stage 5
 
Calin_CGM's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,001
Default Re: E30 - My candy cabrio

..fratilor..ati inteles gresit...mie chiar imi place masina asta,am mai ziso si in posturile anterioare,dar cred k se exagereaza cand se spune k ii cel mai frumos din tara....iar pt domnu andrei...cred k ar fi destul de jignitor sa postez poze cu alti ursi cabrio la tine pe topic...si cum am mai zis,proprietarii lor nu prea sunt curiosi sa le fie postate sau pozate masinile.....una am postato eu la "cele mai frumoase bmw-uri din ro"..cea rosie,cu numere de italia..acuma masina e inmatriculata in tara si arata mai diferit....
....sa ma scuzati dak am gresit cu ceva!
Calin_CGM is offline   Reply With Quote
Old 14-09-09, 09:44   #206
B85KYL

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 949
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E30 - My candy cabrio

Am shi eu o parere , care este doar a mea shi o voi pastra mult timp de acum inainte... Sunt multi cei care spun ca sunt adeptii originalului shi ca daca asa a facut-o neamtul asa o vrea si el, din propria experienta va spun ca este cel mai ieftin shi cel mai usor sa ai o astfel de masina "originala", nu vreau sa se simta nimeni jicnit dar asta este parerea mea pe care o sustin shi care mi s-a probat de f multe ori...
Nu vreau sa ma laud , dar trebuie sa spun ca shi eu impartasesc parerea celor care au postat pe topicul meu shi care au spus ca la ora actuala este cel mai frumos URS CABRIO din tara shi dupa cate cunostinte am eu, este foarte greu sa gasesti shi in Germania asa ceva, sunt de parere ca ursul meu este in primele 5 masini din tara amintitaa mai sus...
Asta este parerea mea, am investit baani in acesta masina, nu cu zecile de mii cum le place altora sa spuna, dar am investit destul...
salutare tuturor!!!
B85KYL is offline   Reply With Quote
Old 14-09-09, 14:00   #207
E30_Power
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 386
Default Re: E30 - My candy cabrio

Quote:
Originally Posted by Bmwaldo View Post
a mai fost unul cabrio turbo ..... dar nu conteaza asta. Fiecare masina e frumoasa in felul ei . Altii vor tuning, altii vor stock si tot asa . Fanii sunt impartiti si pareri diferite vor fi tot timpul .
Felicitari pt masina Andrei


iar pt E30 power ... nu mai bate campii
Imi cer scuze, Mi-am spus si eu parerea personale nu am batut campii, e parerea mea personala, cum am spus mai sus nu sunt fan al acestei masini, nu sunt prieten bun cu proprietarul sa aduc numai cuvinte de lauda...dar asta este realitatea, este parerea mea personala, imi place foarte mult cum a iesit, daca voi gasiti un defect va rog sa il spuneti...au fost investiti in primul rand bani in acest proiect, suflet si pasiune si e bine sa respecti ceea ce este frumos! Imi pare rau daca bat campii...sper sa nu se supere nimeni de aici pe mine! Numai bine tuturor!
E30_Power is offline   Reply With Quote
Old 14-09-09, 15:54   #208
KID*ANDREY

Stage 3
 
KID*ANDREY's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 96
Default Re: E30 - My candy cabrio

Masina intradevar a fost frumoasa cand a scoso Andrei, prima data. E30 325, 93 (daca tin bine minte), cabrio, interior cu piele alba, m-technik 2, lsd, culoare mov si jantele albe. Masina arata bine si era pastrata spre original, intradevar o masina demna de show. Bineinteles e doar o parere.

Intradevar, in arad multi posesori de bmw nu sunt curiosi de forumuri si chesti de genu. Sunt multe bmwuri de care multi nu stiu si probabil nici nu vor sti.
KID*ANDREY is offline   Reply With Quote
Old 19-09-09, 19:20   #209
B85KYL

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 949
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E30 - My candy cabrio

In curand noi poze de la ultima sedinta foto...
B85KYL is offline   Reply With Quote
Old 19-09-09, 19:21   #210
Cuiutz

Stage 4
 
Cuiutz's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 273
Default Re: E30 - My candy cabrio

Cum de nu ai venit la cluj?
Cuiutz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -