Hey lume! M-am gandit sa va prezint si eu pisica mea. Este prima masina asa ca sunt foarte mandru de ea! Este un bmw 316 '95 ;
Dotari:
-piele
-computer de bord mic
-abs
-2 airbaguri
-dublu climatronic -
-jante aliaj originale bmw, modelul e46, cu gume dunlop turanza - 225/55 r16
-servodirectie
-inchidere centralizata
-volan sport in 3 spite piele
-ceasuri sport albe
-capota modificata "bad boy look" - e46
-evacuare sport sebring
-geamuri electrice
-oglinzi electrice incalzite cu tenta albastra
-proiectoare
-faruri electrice cu lupa
-plafon negru ///M
-schimbator ///M
-radio casetofon
-magazie 6 cd
Pe viitor vreau sa o mai modific putin( geamuri fumuri, poate un kit de M///), la motor nu am degand sa umblu..Dati-va si voi cu parerea! O sa atasec cateva poze. Salut