Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - coupe 316 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/158500-e36-coupe-316-a.html)

Alex YEH 12-12-09 16:36

E36 - coupe 316
 
7 Attachment(s)
Hey lume! M-am gandit sa va prezint si eu pisica mea. Este prima masina asa ca sunt foarte mandru de ea! Este un bmw 316 '95 ;
Dotari:
-piele
-computer de bord mic
-abs
-2 airbaguri
-dublu climatronic -
-jante aliaj originale bmw, modelul e46, cu gume dunlop turanza - 225/55 r16
-servodirectie
-inchidere centralizata
-volan sport in 3 spite piele
-ceasuri sport albe
-capota modificata "bad boy look" - e46
-evacuare sport sebring
-geamuri electrice
-oglinzi electrice incalzite cu tenta albastra
-proiectoare
-faruri electrice cu lupa
-plafon negru ///M
-schimbator ///M
-radio casetofon
-magazie 6 cd

Pe viitor vreau sa o mai modific putin( geamuri fumuri, poate un kit de M///), la motor nu am degand sa umblu..Dati-va si voi cu parerea! O sa atasec cateva poze. Salut

sprinter 12-12-09 17:07

Re: Bmw e36 coupe 316
 
Draguta masina, sa o stapanesti sanatos si fara incidente...
Curata, ingrijita.. destul de oke ca dotari...
badboy ul ala e de toata jena, si e pacat, as scoate folia alba de pe ceasuri ca e din alt film si as desface farurile sa le curat ca par cam jegoase..
In rest.. bafta cu masina ..

ursaru' 12-12-09 17:48

Re: Bmw e36 coupe 316
 
Arata bine masinutza,cum a zis si sprinter,se cunoaste ca ai grija de ea,e curata,ingrijita si se vede ca are potential.BFT in continuare cu proiectul !

Alex YEH 12-12-09 18:23

Re: E36 - coupe 316
 
Multumesc de urari! La faruri nu ma bag sa mi-e ca se aburesc dupa ce le desfac!

sprinter 13-12-09 16:02

Re: E36 - coupe 316
 
Am vazut ca masina e la bazar.... daca vrei sa o vinzi de ce o mai prezinti pe forum.... asta nu inteleg la voi ...

Madalin_e36 15-12-09 23:42

Re: E36 - coupe 316
 
ingrijita masina....dar mai trebuiesc multe
dc nu vopsesti narile negre arata tiganie cromate...parerea mea..:D:D
cu motorul nu ai de gand nimic???

bft in continuare cu proiectul


All times are GMT +2. The time now is 04:29.

- Copyright 2026 4Tuning