Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 23-11-12, 12:26   #31
tmDNSe30

Stage 5
 
tmDNSe30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 330
Default Re: E36 - Un proiect cu belele

Quote:
Originally Posted by xshadyblood View Post
E un om de nimic si minte de ingheata apele, e un prefacut si un las, o p*zda de om care se vrea barbat. Pt varsta lui e foarte inapoiat, pe cat ii de mare pe atat ii de prost, eu unul nu-l recomand. Iar cu masina, nu mai continui, o dau intreaga la 1000 euro si cel care vrea sa o cumpere sa plateasca si impozitul pe 2 ani, pentru ca nu este platit.

Exact minte omu foarte mult am zis ca ii prind capu la usa ce nervi am avut...
m-o pus pe drum aiurea idiotu plus ca nu o zis nimica toate defectele ce le are masina defapt ii era mai usor sa imi zica ce mai ii bun de pe ea..in fine astfel de ratati fac sigla BMW de ras si din cauza lor majoritatea bmw-istilor sunt vazuti total aiurea
ON:Bafta la vanzare daca esti suta la suta ca vrei sa o dai!!!
__________________
tmDNSe30 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-12, 12:45   #32
xshadyblood

Stage 5
 
xshadyblood's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 444
Default Re: E36 - Un proiect cu belele

Quote:
Originally Posted by tmDNSe30 View Post
Exact minte omu foarte mult am zis ca ii prind capu la usa ce nervi am avut...
m-o pus pe drum aiurea idiotu plus ca nu o zis nimica toate defectele ce le are masina defapt ii era mai usor sa imi zica ce mai ii bun de pe ea..in fine astfel de ratati fac sigla BMW de ras si din cauza lor majoritatea bmw-istilor sunt vazuti total aiurea
ON:Bafta la vanzare daca esti suta la suta ca vrei sa o dai!!!
E un gunoi. Mersi, sunt sigur ca vreau sa o dau pentru ca vreau sa trec la coupe. Nu consider ca mai are rost sa investesc in ea daca o sa o vand in cele din urma.
__________________


'93 BMW E36 2.5i Sedan -> Sold
'97 Range Rover 2.5 td -> Sold
'05 Peugeot 206 1.4 -> Sold
'00 BMW E46 1.8i Sedan -> Sold
'01 VW Golf IV 1.4 -> Family member
'97 BMW E36 2.0i Sedan -> Family member
xshadyblood is offline   Reply With Quote
Old 23-11-12, 13:08   #33
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: E36 - Un proiect cu belele

Eu nu cred ca masina in sine e un gunoi.Ca ai luat-o in stare proasta si nu esti multumit tu asta este altceva.Pacat de toata investitia, timpul si munca pierduta.Masina se prezinta foarte ok din ce-am vazut in poze.

Cum ti-am mai spus si in postul pe care mi l-ai sters, nu este totul sa renunti....apai ce sa mai zici de cei de pe acest forum care cumpara ursi la 900-1000 euro si investesc bani in ei la greu.
__________________

E36 318i BMW sport package.
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 23-11-12, 13:13   #34
xshadyblood

Stage 5
 
xshadyblood's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 444
Default Re: E36 - Un proiect cu belele

Quote:
Originally Posted by Wilgax View Post
Eu nu cred ca masina in sine e un gunoi.Ca ai luat-o in stare proasta si nu esti multumit tu asta este altceva.Pacat de toata investitia, timpul si munca pierduta.Masina se prezinta foarte ok din ce-am vazut in poze.

Cum ti-am mai spus si in postul pe care mi l-ai sters, nu este totul sa renunti....apai ce sa mai zici de cei de pe acest forum care cumpara ursi la 900-1000 euro si investesc bani in ei la greu.
Nu ti-am sters eu postul, au sters moderatorii restul de posturi pentru ca a intrat berbecu ala si a inceput sa jigneasca. Nu am zis de masina ca e un gunoi, ziceam ca ii un gunoi baiatu ala care mi-a distrus-o.
xshadyblood is offline   Reply With Quote
Old 23-11-12, 14:06   #35
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: E36 - Un proiect cu belele

Quote:
Originally Posted by xshadyblood View Post
Nu ti-am sters eu postul, au sters moderatorii restul de posturi pentru ca a intrat berbecu ala si a inceput sa jigneasca. Nu am zis de masina ca e un gunoi, ziceam ca ii un gunoi baiatu ala care mi-a distrus-o.
Am inteles, insa in sinea ta tu chiar crezi ca masina este irecuperabila?.....eu ma indoiesc.Ai inceput cum nu se putea mai bine sincer si dupa ce i-ai mai pus si AC-urile era de vis.
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 23-11-12, 14:09   #36
xshadyblood

Stage 5
 
xshadyblood's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 444
Default Re: E36 - Un proiect cu belele

Quote:
Originally Posted by Wilgax View Post
Am inteles, insa in sinea ta tu chiar crezi ca masina este irecuperabila?.....eu ma indoiesc.Ai inceput cum nu se putea mai bine sincer si dupa ce i-ai mai pus si AC-urile era de vis.
Sunt sigur ca nu e irecuperabila si ca as putea sa rezolv problema cu motorul. Masina este superba si ar merita sa o repar. Dar acum nu mai am nervi, am pus anunt cu ea in bazar la vanzare, daca nu se da pana imi trec mie nebuniile, ma apuc iar de ea sa termin ce am inceput.
xshadyblood is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -