Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 19-08-12, 15:54   #691
Chriss-T

Stage 5
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 1,084
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
organizatorii au considerat ca nu este tuning show ci meeting daia nu au premiat ce ai enumerat tui mai sus ci doar best coupe,turing,sedan,cabrio si burnout....pararea mea personala este ca nu trebuia sa se dea premii deloc, era un meeting,nu expoztite tuning.iar cu gratarele,crezi ca daca invitai oameni langa voi,nu veneau? eu unu da,veneam,mai ales ca am avut o slabiciune pt masina de la AG "kil"......un sedan frumos,si cu ocazia asta il felicit pe propietarul lui pt felul in care o intretine...
KYL e un prieten care isi iubeste grav masina) si da,e frumoasa...luci,asta ne-am dorit si noi,sa facem toti ceva,frumos...un mare gratar,un show ceva...dar nu a fost sa fie.eram cateva cabane,din arges,din craiova,slatina,targoviste,etc care am stat doar noi acolo la cabanuta 1-2-3-4-5 pana pe la 1-2 noaptea la vorba si caterinca.
Chriss-T is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 15:55   #692
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
organizatorii au considerat ca nu este tuning show ci meeting daia nu au premiat ce ai enumerat tui mai sus ci doar best coupe,turing,sedan,cabrio si burnout....pararea mea personala este ca nu trebuia sa se dea premii deloc, era un meeting,nu expoztite tuning.iar cu gratarele,crezi ca daca invitai oameni langa voi,nu veneau? eu unu da,veneam,mai ales ca am avut o slabiciune pt masina de la AG "kil"......un sedan frumos,si cu ocazia asta il felicit pe propietarul lui pt felul in care o intretine...
ahahahahaha..... luciane , aia e masina la care am ales sa ii donez bandourile de M [ asta ii mai lipsea masinii ] , proprietarul a ramas masca cand i am zis ca vreau sa i le dau ....
oricum , la a ta merita un blocant si sa te apuci putin de motor , imi pare extrem de rau ca nu am reusit sa ajung si cu a mea la meeting , dar o sa fac cateva drumuri prin tara cu ea , asa ca unii din voi o veti putea admira live cand o termin !

PS : chriss , te rog sa mi faci rost de numarul lui daca poti, ca a mai ramas sa ii trimit clipsurile pentru bandouri !
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 15:58   #693
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Exclamation Re: E36 MEETING 2012?!

Eu inca sunt in Brasov cu Dani,ne'am mai plimbat am mai vorbit a venit si Cristi.Bobok,o sa imi scriu si eu parerile aici in cel mai scurt timp.

Legat de ce zici tu Chriss-T nici macar un premiu nu trebuia sa fie(din punctul meu de vedere) deoarece nu am venit sa ne 'falim' cu ce avem!Nu a fost expoztie sau vre'un concurs! Trebuia decat diploma de participare!
Legat de celalalt aspect,cu arsul cauciucurilor,nu a fost nimeni obligat/fortat sa faca ceva anume! In primul rand o faci pentru tine fara sa astepti ceva!

Pana la urmatorul meu post care o sa fie destul de detaliat si pe intelesul tuturor va salut calduros si prieteneste!

Roger and out! Chhh...
__________________
--- --- --- --- ---
The revenge is a meal best served COLD !
--- --- --- --- ---
@
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 16:02   #694
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Mie personal mi-a placut
xxdadixx is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 16:08   #695
Chriss-T

Stage 5
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 1,084
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style View Post
ahahahahaha..... luciane , aia e masina la care am ales sa ii donez bandourile de M [ asta ii mai lipsea masinii ] , proprietarul a ramas masca cand i am zis ca vreau sa i le dau ....
oricum , la a ta merita un blocant si sa te apuci putin de motor , imi pare extrem de rau ca nu am reusit sa ajung si cu a mea la meeting , dar o sa fac cateva drumuri prin tara cu ea , asa ca unii din voi o veti putea admira live cand o termin !

PS : chriss , te rog sa mi faci rost de numarul lui daca poti, ca a mai ramas sa ii trimit clipsurile pentru bandouri !
devil tati,iti dau un pm in cateva minute cu numarul lui,ca sunt pe tel si mi-e greu acu.)) a fost foarte socat,a venit la noi si nu stia ce sa faca,ba daca a facut misto de mine,daca a glumit,daca e pe bune?:O )) era marcat,dar foarte multumit si recunoscator.

Quote:
Originally Posted by sharkylete View Post
Eu inca sunt in Brasov cu Dani,ne'am mai plimbat am mai vorbit a venit si Cristi.Bobok,o sa imi scriu si eu parerile aici in cel mai scurt timp.

Legat de ce zici tu Chriss-T nici macar un premiu nu trebuia sa fie(din punctul meu de vedere) deoarece nu am venit sa ne 'falim' cu ce avem!Nu a fost expoztie sau vre'un concurs! Trebuia decat diploma de participare!
Legat de celalalt aspect,cu arsul cauciucurilor,nu a fost nimeni obligat/fortat sa faca ceva anume! In primul rand o faci pentru tine fara sa astepti ceva!

Pana la urmatorul meu post care o sa fie destul de detaliat si pe intelesul tuturor va salut calduros si prieteneste!

Roger and out! Chhh...
sharkyy eu am fost cel mai mandru ca am luat diploma de participare) la bun,mi-a facut placere sa vin,sa merg la drum cu prietenii,masini frumoase si muuulte...dar nu am zis pt mine la premii,ca eu oricum nu aveam ce sa iau,dar asa pt ceilalti,am auzit foarte multe comentarii,un coupe de vis a fost ala de DBxxCOX care merita cel putin un loc.
Chriss-T is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 16:16   #696
Lulaa

Stage 5
 
Lulaa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 695
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style View Post
2........
ti-a placut pisicuta mea?
Lulaa is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 16:16   #697
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

frumoase exemplare........felicitari
jakal is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 16:20   #698
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Lulaa View Post
ti-a placut pisicuta mea?

Vroiam sa o il acasa la cat de dulce era pisoiasul ala... se speriase de evacuarea lui ERS )))))
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 16:22   #699
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Darkside_89 View Post
MULTUMIM IN PRIMUL RAND LUI NARCIS RZT PENTRU CA A SCOS BANI DIN BUZUNARUL LUI PENTRU A CUMPARA DIPLOME DE PARTICIPARE PENTRU TOATA LUMEA SI CUPE SI STICKERE!!
A FOST UN GEST FRUMOS,NU STIU CATI AR MAI FI FACUT ACEST LUCRU!!!!!
corect!!! a mai facut unu dastea si in loc sa se aleaga cu multumiri,sa ales cu ....barfe.....ma refer la SHARKY anul trecut....
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 16:27   #700
Lulaa

Stage 5
 
Lulaa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 695
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style View Post
Vroiam sa o il acasa la cat de dulce era pisoiasul ala... se speriase de evacuarea lui ERS )))))
)) daca ai drum pe la cr poti sa treci ca mai am inca 3....si sa stii ca ia placut foarte mult la meeting ca si mie defapt..sa ne auzim cu bine si la anu!!!!!
Lulaa is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 16:32   #701
Darkside_89
BMW Driver

Stage 5
 
Darkside_89's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 954
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
corect!!! a mai facut unu dastea si in loc sa se aleaga cu multumiri,sa ales cu ....barfe.....ma refer la SHARKY anul trecut....
Urat cand se intampla asa ceva,indiferent,chiar daca facea 100 de foi pe care ar fi scris cu markerul "diploma de participare" pentru fiecare participant in parte tot ar fi fost de apreciat si un gest frumos!!!
__________________
Darkside_89 is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 16:34   #702
farouk84

Stage 5
 
farouk84's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 367
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Darkside_89 View Post
Urat cand se intampla asa ceva,indiferent,chiar daca facea 100 de foi pe care ar fi scris cu markerul "diploma de participare" pentru fiecare participant in parte tot ar fi fost de apreciat si un gest frumos!!!
Eu sincer chiar nu am primit nici o diploma (nici de participare nici de nimic)dar sincer chiar nu a contat,am venit k mi-a facut placere si chiar imi doream sa vad si alte pisicute frumoase! o sa revin si la anu cu placere!
farouk84 is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 16:37   #703
Darkside_89
BMW Driver

Stage 5
 
Darkside_89's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 954
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by farouk84 View Post
Eu sincer chiar nu am primit nici o diploma (nici de participare nici de nimic)dar sincer chiar nu a contat,am venit k mi-a facut placere si chiar imi doream sa vad si alte pisicute frumoase! o sa revin si la anu cu placere!
Nu stiu cum de nu ai primit nimic pentru ca stiu ca Motzu a dat la toata lumea,ba chiar au si ramas din cate am inteles,vorbeste cu Motzu sa-ti trimita una prin posta pentru ca este pacat,e o amintire frumoasa!
Darkside_89 is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 16:39   #704
farouk84

Stage 5
 
farouk84's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 367
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Darkside_89 View Post
Nu stiu cum de nu ai primit nimic pentru ca stiu ca Motzu a dat la toata lumea,ba chiar au si ramas din cate am inteles,vorbeste cu Motzu sa-ti trimita una prin posta pentru ca este pacat,e o amintire frumoasa!
nu stiu care a fost treaba,probabil k am ajuns sambata la pranz si diplomele s-au dat de vineri..chiar nu esti nici o problema .mie unu mi-a placut si felicitari tuturor pt pisicile frumoase pe care le aveti!
farouk84 is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 18:15   #705
crysty.bobok

Stage 5
 
crysty.bobok's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 3,948
Default Re: E36 MEETING 2012?!

https://www.youtube.com/watch?v=oMbqL...ature=youtu.be

Last edited by crysty.bobok; 19-08-12 at 18:19.
crysty.bobok is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -