De cateva luni am vandut vechiul coupe (316i) pentru achzitionarea acestei masini.Este vorba de un 318is -94'.Ca dotari interioare are dublu climatronic cu rotite si interior recaro stofa.In exterior modificarile se pot observa si din poze bara M fata,praguri luxury,angel eyes ccfl si jante pe 17' Bmw style 32.
Modificarile pe care intentionez sa le fac in lunile ce urmeaza ar fi in interior o cotiera,plafon negru,si un obc mare.Pe partea tehnica momentan suspensiile inlocuite cu un kit de suspensii sport.
In exterior plafonul si oglinzile vor veni vopsite in culoarea masinii,un eleron slim,stopurile probabil vor fi inlocuite cu unele de M originale.
(in ultimele 2 poze masina avea numerele dinaintea transcrierii pe numele meu)
Astept sfaturi/sugestii de imbunatatire etc.
Multumesc