Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   Masina mea:e36-318is Coupe STD (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/309265-masina-mea-e36-318is-coupe-std.html)

targher123 17-03-12 10:50

Masina mea:e36-318is Coupe STD
 
7 Attachment(s)
De cateva luni am vandut vechiul coupe (316i) pentru achzitionarea acestei masini.Este vorba de un 318is -94'.Ca dotari interioare are dublu climatronic cu rotite si interior recaro stofa.In exterior modificarile se pot observa si din poze bara M fata,praguri luxury,angel eyes ccfl si jante pe 17' Bmw style 32.

Modificarile pe care intentionez sa le fac in lunile ce urmeaza ar fi in interior o cotiera,plafon negru,si un obc mare.Pe partea tehnica momentan suspensiile inlocuite cu un kit de suspensii sport.
In exterior plafonul si oglinzile vor veni vopsite in culoarea masinii,un eleron slim,stopurile probabil vor fi inlocuite cu unele de M originale.

(in ultimele 2 poze masina avea numerele dinaintea transcrierii pe numele meu)
Astept sfaturi/sugestii de imbunatatire etc.
Multumesc

Kedy 17-03-12 16:48

Re: Masina mea:e36-318is Coupe STD
 
Quote:

Originally Posted by targher123 (Post 4936278)
De cateva luni am vandut vechiul coupe (316i) pentru achzitionarea acestei masini.Este vorba de un 318is -94'.Ca dotari interioare are dublu climatronic cu rotite si interior recaro stofa.In exterior modificarile se pot observa si din poze bara M fata,praguri luxury,angel eyes ccfl si jante pe 17' Bmw style 32.

Modificarile pe care intentionez sa le fac in lunile ce urmeaza ar fi in interior o cotiera,plafon negru,si un obc mare.Pe partea tehnica momentan suspensiile inlocuite cu un kit de suspensii sport.
In exterior plafonul si oglinzile vor veni vopsite in culoarea masinii,un eleron slim,stopurile probabil vor fi inlocuite cu unele de M originale.

(in ultimele 2 poze masina avea numerele dinaintea transcrierii pe numele meu)
Astept sfaturi/sugestii de imbunatatire etc.
Multumesc

Iti da Muican idei dupa ce vede topic-ul :-P

Maniak22 17-03-12 19:01

Re: Masina mea:e36-318is Coupe STD
 
Fa plafonul in culoarea masinii.
Bafta cu pisi


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning