Foarte frumosa, asa ai cumparat-o ? Capota si stopurile o strica, dar gusturile nu se discuta si tie trebuie sa iti placa.
Ce planuri ai cu ea pe viitor? Ce motor ai ?
MuLtumesc frumos... da asa am cumparat masina din Germania cu Capota bad boy ..acum am un Proiect nou ......Capota .grila FL praguri m luxuri.. aaa si uitasem SUSPENSIE Reg. ss super sport..acum astept caldura sa vina :d
Bine ai venit pretenas !!! spor la treaba si pune niste pozeee de alea mai deochiate =)))
De capota numai zic nimic !!! si acu imi aduc aminte primele cuvinte cand ne-am cunoscut pe Fb !!! ))) "trebe schimbata capota" !!! bft in continuare !!!
Bine ai venit pretenas !!! spor la treaba si pune niste pozeee de alea mai deochiate =)))
De capota numai zic nimic !!! si acu imi aduc aminte primele cuvinte cand ne-am cunoscut pe Fb !!! ))) "trebe schimbata capota" !!! bft in continuare !!!