Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Coupe (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/356130-e36-coupe.html)

Coupee 23-01-13 18:10

E36 - Coupe
 
10 Attachment(s)
Salut! Ma numesc Maca Claudiu, sunt din Craiova.M-am gandit sa`mi prezint masina mea.Este vorba despre un Bmw E36 Coupe, an fabricatie 1996.

Skyll3x 23-01-13 19:26

Re: Bmw E36 Coupe
 
Foarte frumosa, asa ai cumparat-o ? Capota si stopurile o strica, dar gusturile nu se discuta si tie trebuie sa iti placa.

Ce planuri ai cu ea pe viitor? Ce motor ai ?

liviu tex 23-01-13 20:26

Re: Bmw E36 Coupe
 
welcome back!!! :lol:

hai cu noutatile oltene!!! :))))))

Coupee 23-01-13 20:45

Re: Bmw E36 Coupe
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 5331461)
welcome back!!! :lol:

hai cu noutatile oltene!!! :))))))

sa vina caldura oltene....

Coupee 23-01-13 20:46

Re: Bmw E36 Coupe
 
Quote:

Originally Posted by Skyll3x (Post 5331345)
Foarte frumosa, asa ai cumparat-o ? Capota si stopurile o strica, dar gusturile nu se discuta si tie trebuie sa iti placa.

Ce planuri ai cu ea pe viitor? Ce motor ai ?

MuLtumesc frumos... da asa am cumparat masina din Germania cu Capota bad boy ..acum am un Proiect nou ......Capota .grila FL praguri m luxuri.. aaa si uitasem SUSPENSIE Reg. ss super sport..acum astept caldura sa vina :d

marius3030 23-01-13 22:58

Re: E36 - Coupe
 
pai ce s-a intamplat cu celalalt topic?

liviu tex 23-01-13 23:12

Re: E36 - Coupe
 
celalalt topic era cu Amza Pelea!!:lol::lol::lol::lol:

asta-i mai serios!!;);)

x-kyller 24-01-13 11:51

Re: E36 - Coupe
 
Bravo Claudiu...cred ca nu mai ai rabdare pina vine caldura ..nasol sa stai cu piesele si sa nu poti sa te apuci de masina:D:D:D:D:D

Coupee 24-01-13 16:01

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by x-kyller (Post 5332220)
Bravo Claudiu...cred ca nu mai ai rabdare pina vine caldura ..nasol sa stai cu piesele si sa nu poti sa te apuci de masina:D:D:D:D:D

da deabi astept ..

Coupee 24-01-13 16:01

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by marius3030 (Post 5331781)
pai ce s-a intamplat cu celalalt topic?

am facut ceva mai serios.....ala sa sters..

Coupee 24-01-13 16:03

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 5331803)
celalalt topic era cu Amza Pelea!!:lol::lol::lol::lol:

asta-i mai serios!!;);)

nebun esti :))

Budy_ 25-01-13 11:00

Re: E36 - Coupe
 
Ingrijita,dar scapa de capota aia..e ORIBILA...macar de era finisata bine.:shock:
A taiat`o cu flexu tunneru dinainte.

Coupee 26-01-13 14:10

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by Budy_ (Post 5333695)
Ingrijita,dar scapa de capota aia..e ORIBILA...macar de era finisata bine.:shock:
A taiat`o cu flexu tunneru dinainte.

MS .Daca ai fi putin mai atent am spus mai sus ..o sa schimb tot botu...deja snt luate ...

avadanei eduard danut 26-01-13 20:28

Re: E36 - Coupe
 
Bine ai venit pretenas !!! spor la treaba si pune niste pozeee de alea mai deochiate :oops: =)))
De capota numai zic nimic !!! si acu imi aduc aminte primele cuvinte cand ne-am cunoscut pe Fb !!! :)))) "trebe schimbata capota" !!! bft in continuare !!! 8)

Coupee 26-01-13 20:33

Re: E36 - Coupe
 
Quote:

Originally Posted by avadanei eduard danut (Post 5335755)
Bine ai venit pretenas !!! spor la treaba si pune niste pozeee de alea mai deochiate :oops: =)))
De capota numai zic nimic !!! si acu imi aduc aminte primele cuvinte cand ne-am cunoscut pe Fb !!! :)))) "trebe schimbata capota" !!! bft in continuare !!! 8)

..danke schon pretenas....bafta si tie


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning