Tare frica imi era ca e masina asta

ca alt cabrio nu este in Arad. Il stiu pe Gras(proprietarul) de multi ani si statea cu saptamanile cu masina la vanzare in piata si nul baga nimeni in seama din cauza ca dadea ture cu ea cu viteza prin toate gropile posibile



de acolo sa faca praf sa arate la tigani ca numai e nimeni ca el( asa au si ajuns in starea asta spoilerele si etc). Mai stiu eu multe da nu e cazul

. Am vrut si eu sa o cumpar odata ca mi-a facut o oferta de nerefuzat dar imi era frica sa nu imi iau o teapa cu actele stiind bine ce fel de om e si ce a facut la viata lui. Cei drept avea tiganu si cauciuri de vanzare si ii mergea mai bine afacerea cu ele decat vanzarea masinilor

Mie sincer imi era foarte mila de pisica in ce hal era tratata si tot ma gandeam oare cand va fi ziua cand va pleca de la el ca sa o faca cineva frumoasa si sa aibe grija de ea. Sper ca va fii asa

Numai bine
P.S. Schimba-i urgent oglinzile

si spoilerele ca-s urate cu spume!!! si da jos M-ul de pe portbagaj. aaaa si baga poze si de la interior
