Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-04-11, 18:59   #61
Lunganu'
Dacia Driver

Stage 5
 
Lunganu''s Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 705
Member of:
[DACIA]
Default Re: E36 - meine katze ♥

)...asteptam pozele ...cu bandoul te-ai mai gandit?
Lunganu' is offline  
Old 13-04-11, 21:00   #62
alex.jdm
Honda Driver

Stage 5
 
alex.jdm's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 840
Member of:
[Honda]
Default Re: E36 - meine katze ♥

Quote:
Originally Posted by Claudia View Post
Noutati:

Am reusit(dupa lungi insistente la Mouse) sa urc arcurile pe masina...
Niste H&R roz ... insa nu prea sunt multumita. S-a lasat foarte putin... si mai mult de bot. Sper sa se mai compenseze golul ramas cu niste roti pe 17...
Tot lui Mouse ii multumesc si pentru niste embleme TZIPLAAAAA ... ale mele erau f urate... si pentru faptul ca m-a suportat o zi acolo....
Citez: "daca te lasa omu`singura 5minute cu 3 chei in mana faci dezastru" ... asta dupa ce mi-a sarit un arc in dinti, am pus o flansa gresita, una putin stramb, etc....


Poze... in curand
In sfarsit e si ea mai aproape de asfalt...cum le place matzelor , 1+ pentru culoarea arcurilor .
Asteptam pozele .
alex.jdm is offline  
Old 21-04-11, 15:24   #63
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: E36 - meine katze ♥

Din momentul asta renunt la orice.... plan... orice chestie. Nu vreau sa mai bag nici un banut in masina asta.

O sa cedez psihic daca nu-mi gasesc un garaj, ceva.

Azi dimineata am constatat cu stupoare ca nu mai am proiectoare. Pe unul au reusit sa-l scoata cu mufa, pe celalalt nu s-au mai chinuit si au taiat firul direct....

Ce bari de M? ce bandouri?? CE sa mai pun pe masina... intr-un Bucuresti in care mi s-au furat pana si stergatoarele....

Proiectoarele erau noi, cumparate de la Bavaria de fostul proprietar (aveam factura la ele)... normal ca bateau la ochi la cat de bine aratau.

Cadea-le-ar mainile alora care le fura si le vand pe bani de nimic....

Nu mai pot de nervi... sunt maxim de trista. Nu atat de trista pentru proiectoare, cat sunt de trista in ideea ca nu o sa pot sa fac nimic la masina asta... nimic care sa nu se poata fura...............
__________________

KILLER DEAL!!!
Ne spui unde ai gasit piesa dorita la cel mai bun pret si ti-o oferim noi cu 5% MAI IEFTIN !
PIESE STRAINE LA PRETURI ROMANESTI!
Claudia is offline  
Old 21-04-11, 17:34   #64
EmyM6

Stage 5
 
EmyM6's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 998
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: E36 - meine katze ♥

niste oameni de NIMIC, niste MIZERII puteau sa faca asta.....foarte urat ce ti s-a intamplat sunt patit si stiu ce inseamna....
EmyM6 is offline  
Old 21-04-11, 17:54   #65
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - meine katze ♥

Quote:
Originally Posted by EmyM6 View Post
niste oameni de NIMIC, niste MIZERII puteau sa faca asta.....foarte urat ce ti s-a intamplat sunt patit si stiu ce inseamna....
problema e ca le mai si vand mai apoi chiar aici pe forum , o alarma buna cred ca ar rezolva problema
RIcKO is offline  
Old 21-04-11, 18:50   #66
Maniak22

Stage 5
 
Maniak22's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,739
Default Re: E36 - meine katze ♥

Ia-ti garaj daca tot esti pasionata de masini... sau macar inchiriaza-ti unul
Maniak22 is offline  
Old 21-04-11, 19:02   #67
Provenzano


Stage 5
 
Provenzano's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 4,451
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[BMW]
[4Wheels]
Thumbs up Re: E36 - meine katze ♥

Quote:
Originally Posted by Claudia View Post
Din momentul asta renunt la orice.... plan... orice chestie. Nu vreau sa mai bag nici un banut in masina asta.

O sa cedez psihic daca nu-mi gasesc un garaj, ceva.

Azi dimineata am constatat cu stupoare ca nu mai am proiectoare. Pe unul au reusit sa-l scoata cu mufa, pe celalalt nu s-au mai chinuit si au taiat firul direct....

Ce bari de M? ce bandouri?? CE sa mai pun pe masina... intr-un Bucuresti in care mi s-au furat pana si stergatoarele....

Proiectoarele erau noi, cumparate de la Bavaria de fostul proprietar (aveam factura la ele)... normal ca bateau la ochi la cat de bine aratau.

Cadea-le-ar mainile alora care le fura si le vand pe bani de nimic....

Nu mai pot de nervi... sunt maxim de trista. Nu atat de trista pentru proiectoare, cat sunt de trista in ideea ca nu o sa pot sa fac nimic la masina asta... nimic care sa nu se poata fura...............

si cand le da 5 ani...incep sa planga....astia sunt oamenii din romania. e trist dar asta e. nu fi suparata ca nu mai rezolvi nimic.
Provenzano is offline  
Old 21-04-11, 19:53   #68
ozn_yakuza
BMW Driver

Stage 5
 
ozn_yakuza's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 2,585
Member of:
[BMW]
[Street 4 Cars]
Default Re: E36 - meine katze ♥

capul sus...si cauta urgent garaj.
ozn_yakuza is offline  
Old 21-04-11, 21:11   #69
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: E36 - meine katze ♥

vorbiti de parca ar creste in pom garajele si mai ales banii pentru ele )
Asta e Bucuresti + Bmw = doamne'ajuta
cRbL is offline  
Old 21-04-11, 21:35   #70
gabibaciu

Stage 4
 
gabibaciu's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 284
Default Re: E36 - meine katze ♥

da....e mare foamea azi....de fapt o fost mereu. cat timp e cerere,si oferta trebe sa fie...
frustrant si dezamagitor...am patit-o si eu,si multi altii
gabibaciu is offline  
Old 22-04-11, 07:10   #71
Caius TM
Banned

Stage 5
 
Caius TM's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 2,754
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - meine katze ♥

totusi.. a fost si vina ta.... ce cauti tu cu proiectoare noi ? deci nu SH in stare buna? NOI?
inca odata mi s'a confirmat ca e un gunoi de capitala
acolo cred ca's in stare sa-ti fure lacu de pe vopsea daca arata bine
Caius TM is offline  
Old 22-04-11, 07:26   #72
da_joint
BMW Driver

Stage 5
 
da_joint's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,728
Member of:
[BMW]
[2 Roti]
Default Re: E36 - meine katze ♥

Ti-am zis de dinainte sa o iei care e problema in special la e36.Prea multe ciori si nu numai si-au luat tot felu de toroape si se bucura la bunul altuia.
Daca nu stateam la casa vindeam de mult timp masina.Si asa ma streseaza ca nu pot iesi linistit la un suc fara sa nu o am sub supraveghere ca altfel o gasesc cheala,mai ales ca sare in ochi a mea.Iar problema asta nu e numai in caitala,sunt convins ca peste tot e la fel...doar ca e densitatea mai mare aici.
Sfatul meu Garaj sau vinde-o,altfel vei vedea ca e doar inceputul asta.
da_joint is offline  
Old 22-04-11, 07:41   #73
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default Re: E36 - meine katze ♥

Claudia, imi pare rau pentru tine...e chiar naspa. Muta-te la Oradea, ca aici nu se fura absolut nimic de pe masina...]Si din cate stiu eu nici in Cluj, sau Tm...

Pacat, mare pacat ca se intampla astfel de lucruri intr-o capitala de tara europeana...
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline  
Old 22-04-11, 12:28   #74
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: E36 - meine katze ♥

Sunt constienta ca nu-s nici prima nici ultima care o pateste.

Ma bucuram ca la astia "de-ai locului" nu atenteaza. Am venit intr-o seara cu o alta pisica acasa, pe care am parcat-o in fata pisicii mele... si dimineata nu mai avea oglinzi. A mea le avea. De aici am tras concluzia ca nu se leaga de astea ale noastre.... Din fericire ursul nu a patit nimic niciodata.. si ala chiar avea tot felul de "bunatati"....

Caius: proiectoarele erau cumparate noi de fostul proprietar. Nu le-am luat eu.
O sa-mi iau unele sh ca nu are rost sa dau banii pe unele noi care sa atraga atentia.
Ma gandesc serios sa apelez la ceva custom... de fibra.... in locul barilor de M... si sper ca atunci sa nu mai atraga atentia. De bandouri nici nu incape vorba, nici nu are rost sa-i pun.

Curand o sa ii pun stopurile de M...
Claudia is offline  
Old 22-04-11, 12:43   #75
Gti_edition

Stage 5
 
Gti_edition's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 3,349
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[Pole Position Racers]
Default Re: E36 - meine katze ♥

eu unul o sa cimentez proiectoarele de suporti si suportii de bara...baremi nu le scot nici eu dar nici hotii. Mie au vrut sa-mi fure ursul care l-am luat de la voi, din curtea politiei asa ca ce pretentii aveti in parcari normale.Eu am renuntat de mult la M packet ...nu are rost,sunt bani aruncati+stres.
Gti_edition is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -