Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 15-01-13, 10:46   #331
KANALEAP_2005

Stage 4
 
KANALEAP_2005's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 243
Arrow Re: E30 - 2,5 TURBO NEBUNU'

''Ok .... dar din punctul meu de vedere ai avut cel mai prost BMW facut vreodata care lasa cu gura cascata pe toata lumea .... acum ai cel mai bun BMW facut vreodata pe care NIMENI nu il baga in seama ...
P.S. - ai de gand sa concurezi cu el la grupa RETRO? .... oricum cred ca e mai batran ca tine ..... (asta e o caterinca sper sa nu te deranjeze).
EU spuneam altceva ... ai avut un BMW E36 (de kakao cum spui tu) care mergea demential si care avea VALOARE in ochii tuturor ... acum ai un caz... scuze ... BMW tare pe care sincer unii nu ar da nici o bicicleta ...
Pacat ... ai potential ... numai ca nu il folosesti cum trebuie (asta e parerea mea).''


nici macar o bicicleta ????nasol,cand te gandesti ca el a dat o bicicleta si a mai dat si bani diferenta.s-a cam pacalit ! asta este,asa-i cand nu te pricepi la masini !!! ))) ))) si mai era si turbo bicicleta aia ))

ursul asta este printre cei mai impecabili ursi din tara,credeti-ma ca stiu ce zic,a stat la conservare !

Last edited by KANALEAP_2005; 15-01-13 at 10:50.
KANALEAP_2005 is offline   Reply With Quote
Old 15-01-13, 18:56   #332
MIHAI_NEBUNU

Stage 5
 
MIHAI_NEBUNU's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,048
Default Re: E30 - 2,5 TURBO NEBUNU'

Quote:
Originally Posted by KANALEAP_2005 View Post
''Ok .... dar din punctul meu de vedere ai avut cel mai prost BMW facut vreodata care lasa cu gura cascata pe toata lumea .... acum ai cel mai bun BMW facut vreodata pe care NIMENI nu il baga in seama ...
P.S. - ai de gand sa concurezi cu el la grupa RETRO? .... oricum cred ca e mai batran ca tine ..... (asta e o caterinca sper sa nu te deranjeze).
EU spuneam altceva ... ai avut un BMW E36 (de kakao cum spui tu) care mergea demential si care avea VALOARE in ochii tuturor ... acum ai un caz... scuze ... BMW tare pe care sincer unii nu ar da nici o bicicleta ...
Pacat ... ai potential ... numai ca nu il folosesti cum trebuie (asta e parerea mea).''


nici macar o bicicleta ????nasol,cand te gandesti ca el a dat o bicicleta si a mai dat si bani diferenta.s-a cam pacalit ! asta este,asa-i cand nu te pricepi la masini !!! ))) ))) si mai era si turbo bicicleta aia ))

ursul asta este printre cei mai impecabili ursi din tara,credeti-ma ca stiu ce zic,a stat la conservare !
man gusturile nu se discuta .
eu macar fac ceva spre deosebire de altii care saliveaza si nu se indura sau nu isi permit sa isi faca fie el urs sau pisik asa cum le dicteaza inima
MIHAI_NEBUNU is offline   Reply With Quote
Old 10-04-13, 20:52   #333
VISAN

Stage 5
 
VISAN's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 2,141
Default Re: E30 - 2,5 TURBO NEBUNU'

bre ne-ai trimis catre un linck incomplet.
une e pozili????ce vinzi defapt????
VISAN is offline   Reply With Quote
Old 11-04-13, 00:50   #334
MIHAI_NEBUNU

Stage 5
 
MIHAI_NEBUNU's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,048
Default Re: E30 - 2,5 TURBO NEBUNU'

Quote:
Originally Posted by VISAN View Post
bre ne-ai trimis catre un linck incomplet.
une e pozili????ce vinzi defapt????
in partea de jos a paginii o sa gasesti cum arata masina cand am luat-o cu kit de m3, de atunci s-au mai pus franele si transmisia de pe ursul turbo, motor m54b30 ''imbunatatit'' s.a.m.d.
MIHAI_NEBUNU is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -