Buna, de la un e39 am trecut la un e36 si un e30 la care tin in egala masura
Deocamdata e36-le imi ocupa majoritatea timpului fiind inca in stadiul de "renovare" iar e30 a devenit masina mea de zi cu zi...cel mai probabil voi vinde ursuletul dar inca nu m'am decis ce si cum.
planuri pt e36 sunt multe dar in primul rand va trebui sa aleg o culoare pentru ca nu m'am decis inca,deci sunt deschis la sugestii.
imi cer scuze pentru calitatea pozele. (sunt facute cu telefonul)