Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - and E30 "project" (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/254136-e36-and-e30-project.html)

Manu_88 18-04-11 23:38

E36 - and E30 "project"
 
Buna, de la un e39 am trecut la un e36 si un e30 la care tin in egala masura:)

Deocamdata e36-le imi ocupa majoritatea timpului fiind inca in stadiul de "renovare" iar e30 a devenit masina mea de zi cu zi...cel mai probabil voi vinde ursuletul dar inca nu m'am decis ce si cum.

planuri pt e36 sunt multe dar in primul rand va trebui sa aleg o culoare pentru ca nu m'am decis inca,deci sunt deschis la sugestii.

imi cer scuze pentru calitatea pozele. (sunt facute cu telefonul)

Manu_88 18-04-11 23:42

Re: E36 and E30 "project"
 
4 Attachment(s)
poze...

Maniak22 18-04-11 23:46

Re: E36 and E30 "project"
 
1 Attachment(s)
Candy red :):):)

Manu_88 18-04-11 23:50

Re: E36 and E30 "project"
 
chiar e pintre variante :)) am vazut un e36 cupe de HD cu o culoare interesanta...

Manu_88 19-04-11 00:04

Re: E36 and E30 "project"
 
2 Attachment(s)
atasez si 2 poze cu e30 ca sa aibe sens titlu:)g

Wilgax 19-04-11 11:31

Re: E36 and E30 "project"
 
Estoril-Blau, sau Avus-Blue!Parerea mea;)

Ms-02-TPI 19-04-11 12:19

Re: E36 and E30 "project"
 
vinde pisica si pastreaza ursu e foarte frumos :D

red_edition 19-04-11 13:23

Re: E36 and E30 "project"
 
Quote:

Originally Posted by Ms-02-TPI (Post 4268209)
vinde pisica si pastreaza ursu e foarte frumos :D

+1 ursuletul e frumosss!!! old school;)

lopezz 19-04-11 15:56

Re: E36 and E30 "project"
 
pastreaza ursu da pisica.. cu bani care ii bagi in pisica faci ursu asta tzipla\\


ce motoare au ?

Manu_88 19-04-11 17:12

Re: E36 and E30 "project"
 
ursu are motor 323i iar pisica 1.6i

Maniak22 19-04-11 21:41

Re: E36 and E30 "project"
 
Chiar reusit ursul cu doua faruri:) BV misto

Manu_88 20-04-11 00:59

Re: E36 and E30 "project"
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4269499)
Chiar reusit ursul cu doua faruri:) BV misto

mersi era cam "sensibil" subiectul asta si ma astepteam sa fiu criticat ca nu asa o iesit din fabrica cu doua faruri plus stemele scoase dar sincer iti spun mie imi place cum arata...mai e de lucru la el dar e pe un drum bun zic eu:)

Manu_88 20-04-11 09:45

Re: E36 - and E30 "project"
 
5 Attachment(s)
poze...

Maniak22 20-04-11 12:36

Re: E36 and E30 "project"
 
Quote:

Originally Posted by Manu_88 (Post 4269990)
mersi era cam "sensibil" subiectul asta si ma astepteam sa fiu criticat ca nu asa o iesit din fabrica cu doua faruri plus stemele scoase dar sincer iti spun mie imi place cum arata...mai e de lucru la el dar e pe un drum bun zic eu:)

Nu esti primu si nici ultimu care a facut modificarea asta:)... mie imi place e mai nervoasa asa:)

frankie_let 20-04-11 14:28

Re: E36 - and E30 "project"
 
foarte frumos ursu....planuri pentru e36?


All times are GMT +2. The time now is 11:20.

- Copyright 2026 4Tuning