![]() |
E36 - and E30 "project"
Buna, de la un e39 am trecut la un e36 si un e30 la care tin in egala masura:)
Deocamdata e36-le imi ocupa majoritatea timpului fiind inca in stadiul de "renovare" iar e30 a devenit masina mea de zi cu zi...cel mai probabil voi vinde ursuletul dar inca nu m'am decis ce si cum. planuri pt e36 sunt multe dar in primul rand va trebui sa aleg o culoare pentru ca nu m'am decis inca,deci sunt deschis la sugestii. imi cer scuze pentru calitatea pozele. (sunt facute cu telefonul) |
Re: E36 and E30 "project"
4 Attachment(s)
poze...
|
Re: E36 and E30 "project"
1 Attachment(s)
Candy red :):):)
|
Re: E36 and E30 "project"
chiar e pintre variante :)) am vazut un e36 cupe de HD cu o culoare interesanta...
|
Re: E36 and E30 "project"
2 Attachment(s)
atasez si 2 poze cu e30 ca sa aibe sens titlu:)g
|
Re: E36 and E30 "project"
Estoril-Blau, sau Avus-Blue!Parerea mea;)
|
Re: E36 and E30 "project"
vinde pisica si pastreaza ursu e foarte frumos :D
|
Re: E36 and E30 "project"
Quote:
|
Re: E36 and E30 "project"
pastreaza ursu da pisica.. cu bani care ii bagi in pisica faci ursu asta tzipla\\
ce motoare au ? |
Re: E36 and E30 "project"
ursu are motor 323i iar pisica 1.6i
|
Re: E36 and E30 "project"
Chiar reusit ursul cu doua faruri:) BV misto
|
Re: E36 and E30 "project"
Quote:
|
Re: E36 - and E30 "project"
5 Attachment(s)
poze...
|
Re: E36 and E30 "project"
Quote:
|
Re: E36 - and E30 "project"
foarte frumos ursu....planuri pentru e36?
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:20. |
- Copyright 2026 4Tuning