Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-09-10, 16:26   #76
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: E36 - Bmw

Multumim pentru participarea la viaţa forumului.
Întrucât nu reuşeşti să înţelegi existenţa acestor secţiuni, şi întrucât nu vrei şi nu te interesează dinamica şi logica existenţei acestei zone, îţi voi respecta dorinţa, exprimată atât pe topic cât şi în mesajele către mine, iar topicul tau va fi închis.
La revedere.

Last edited by aleks; 19-09-10 at 16:35.
aleks is offline  
Old 19-09-10, 22:40   #77
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: E36 - Bmw

Am avut o discuţie în seara asta cu tine, pari mai uşor de abordat în discuţie directa decât pe forum.
Încercăm să dăm drumul la topic şi la contul tău, şi sper ca a doua oară să reuşim să ţinem un topic normal pentru secţiunea "maşina mea", adică să lăsăm maşina să fie vedeta topicului, cum spuneam mai sus, şi nu prietenii şi amicii tăi
Spor la scris despre pisică.
aleks is offline  
Old 19-09-10, 22:51   #78
soosy

Stage 5
 
soosy's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 8,594
Member of:
[AUDI]
[VW]
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
lasa-l frate in pace !!!ca din 4 pagini cu masina lui.....2 sunt "uppp !!! "


nu mai iau in seama toti ........................................ el ia apararea moderatorului !!!

sunt altii care fac caterinca,pun poze si filme cu tot felu de nebunii si nu le sterge nimeni nimic (si eu ieri am pus film cu masina mea adik filmul asta -- https://www.youtube.com/watch?v=AOb0rfovEUM -- )

IAR FILMUL ESTE CU MASINA MEA !!!MASINA DIN POZE !!!

DACA FILMU ASTA NU ARE LEGATURA CU MAISNA MEA,SI CU TOPICUL !!!MA IMPUSC

si mi-a fost sters postul ca sa vezi cat de mare e "Gradina Domnului" !!!

nu ai ce sa le ceri sunt penibili !!!!!!

IAR SOOSY E SI MAI.......... !!!DAR TRE SA IL INTELEGEM CA E FAN BMW SI ARE GOLF !!!


fratica,eu cred ca ai urmarit total alt topic daca zici ca 4 pag sunt up
tot ce s-a postat acolo sunt ceva noutati chiar si daca schimb de ulei dar este ceva cea ce aici la tine nu vad absolut deloc in afara de invitatii si caterinici + alte minuni
si nu iau apararea moderatorului ci pur si simplu zic chestiilor pe nume ca poate iti dai sau va dati seama ca este mai mult decat mess style aici
nu am nici o treaba cu nici unu,insa ii enervant sa vezi ca zilnic sunt cel putin 20 replyuri si nimic interesant si nici o treaba cu masina

sper ca intelegi ce ti-am scris iar daca nu atunci asta e..
si sunt posesor de golf+opel si fan de bmw,as incerca sa iti dau detalii dar iti dovedesc ca nu ma bag in jocul vostru aici sa postam de dragul forumului
bafta la pedalat omu si no offence

hai sa vedem ceva si cu masina aia
__________________
Custom Bobo al meu "nigar briliant,pe Schmidt Vn line r18"...

Vand Wv Vento 1.9tdi !!
http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...0-9975240.html
soosy is offline  
Old 19-09-10, 23:16   #79
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 - Bmw

salut aleks

daca BAN-ul luat de marean e din cauza posturilor mele....atunci sa fie sterse...

eu am povestit intamplari din vanzarea masinii.....si intradevar ceva caterinca...

eu stiu doar ca e baiat de nota 10....si tine la glume....de asta mi-am permis sa postez aici....si nu fac caterinca decat la oameni pe care ii cunosc personal si stiu ca tin.....
o seara buna tuturor....



sal.......
__________________



contact 0766-671407
jakal is offline  
Old 19-09-10, 23:36   #80
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: E36 - Bmw

jakal, banarea nu are legătură cu asta, ci cu faptul că deşi e băiat deştept şi e evident ca forumul ăsta are vreo 10 reguli mari şi late, pe care le-a prins din prima, a ales să le încalce din bravadă.
Acţiunea de banare a venit exact ca şi consecinţă a alegerii lui, nimic altceva.
Eu sincer mă bucur că sunt oameni pasionaţi care postează pe forum chiar şi dacă doar spală maşina sau îi pun un odorizant, dar dacă ne scuipăm şi ne facem albie de porci sigur nu facem niciun serviciu nimănui...
Spor la povestit despre maşină, cum spuneam
aleks is offline  
Old 20-09-10, 06:55   #81
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
jakal, banarea nu are legătură cu asta, ci cu faptul că deşi e băiat deştept şi e evident ca forumul ăsta are vreo 10 reguli mari şi late, pe care le-a prins din prima, a ales să le încalce din bravadă.
Acţiunea de banare a venit exact ca şi consecinţă a alegerii lui, nimic altceva.
Eu sincer mă bucur că sunt oameni pasionaţi care postează pe forum chiar şi dacă doar spală maşina sau îi pun un odorizant, dar dacă ne scuipăm şi ne facem albie de porci sigur nu facem niciun serviciu nimănui...
Spor la povestit despre maşină, cum spuneam
o sa vezi cu nu o sa spal masina,si nu voi pune doar odorizant !!!in momentul de fatza nu am bani sa ma ocup de ea..in maxim o saptamana vei vedea ca masina va primi o investitie !!!

pt k am multe de schimbat la ea !!!salut si multumesc pentru unban !!
Marian_nebunu is offline  
Old 21-09-10, 23:06   #82
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
o sa vezi cu nu o sa spal masina,si nu voi pune doar odorizant !!!in momentul de fatza nu am bani sa ma ocup de ea..in maxim o saptamana vei vedea ca masina va primi o investitie !!!

pt k am multe de schimbat la ea !!!salut si multumesc pentru unban !!
Chiar aştept cu interes schimbările
aleks is offline  
Old 21-09-10, 23:37   #83
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - Bmw

Ce tare esti.......meriti aplauze
GOGU_VL is offline  
Old 22-09-10, 15:30   #84
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by jm3k3rd3mik View Post
Ce tare esti.......meriti aplauze
sincer sa fiu !!!nici nu mai postez o perioada...las topicul deschis !!!fara nici un fel de actiune,cand va fi gata masina din punct de vedere tehnic (ca optic inca nu am banii necesari) atunci am sa scot cateva masinii p interval !!!sa vad daca intradevar masina asta batea 2.0 24v !!!

multumesc pentru intelegere !!!
Marian_nebunu is offline  
Old 23-09-10, 02:20   #85
sprinter
BMW Driver

Stage 5
 
sprinter's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 3,841
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
sincer sa fiu !!!nici nu mai postez o perioada...las topicul deschis !!!fara nici un fel de actiune,cand va fi gata masina din punct de vedere tehnic (ca optic inca nu am banii necesari) atunci am sa scot cateva masinii p interval !!!sa vad daca intradevar masina asta batea 2.0 24v !!!

multumesc pentru intelegere !!!
Hai ca asteapta lumea la coada.
sprinter is offline  
Old 23-09-10, 07:36   #86
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: E36 - Bmw

Da-te cu R5 sau Browser cum il stie lumea pe aici...aveti aceleasi motoare.
flipper is offline  
Old 23-09-10, 12:51   #87
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by flipper View Post
Da-te cu R5 sau Browser cum il stie lumea pe aici...aveti aceleasi motoare.
primu e dany ldc....al2lea e browser am sa ma dau cand va fi gata !!!mai am de raparat !!
Marian_nebunu is offline  
Old 23-09-10, 22:10   #88
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - Bmw

intamplator acum 2 ore pe podul grant m-am intalnit cu DRG (baiatul cu e90 2.0 d din fanatik)

ne-am tras din mers( pe plecare el era cu o aripa in fatza mea) pana sa dau a3 eram bot in bot,am dat a3 pana la 130 i-am sarit juma de masina in fatza !!!!

pot sa spun ca este prima cursa a mea si prima "victima" desii nu a fost cu plecare de pe loc si pe o distanta clara au fost doar 150 de metrii mai mult nu !!! dar oricum diferenta sa vazut !!!

astept sa fac articulatia,sa schimb caseta de directie,sa ii pun jante de tabla sa fie mai usoara !!!si am sa ies pe "interval cu cotetul de gaini"
Marian_nebunu is offline  
Old 23-09-10, 22:25   #89
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
intamplator acum 2 ore pe podul grant m-am intalnit cu DRG (baiatul cu e90 2.0 d din fanatik)

ne-am tras din mers( pe plecare el era cu o aripa in fatza mea) pana sa dau a3 eram bot in bot,am dat a3 pana la 130 i-am sarit juma de masina in fatza !!!!

pot sa spun ca este prima cursa a mea si prima "victima" desii nu a fost cu plecare de pe loc si pe o distanta clara au fost doar 150 de metrii mai mult nu !!! dar oricum diferenta sa vazut !!!

astept sa fac articulatia,sa schimb caseta de directie,sa ii pun jante de tabla sa fie mai usoara !!!si am sa ies pe "interval cu cotetul de gaini"
mai dati-va odata de pe loc si o sa vezi rasturnarea de situatie!!!

nu subestima un diesel niciodata, au cuplu foarte nesimtit si niciodata nu stii cum zboara pe langa tine!!!

te-am salut si bafta in continuare !!!!
daffy duck™ is offline  
Old 23-09-10, 22:27   #90
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E36 - Bmw

bravo Mareane...spor la mesterit acolo
ClaudyuNSL is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -