Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 24-09-11, 20:55   #466
babone
Honda Driver

Stage 5
 
babone's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 918
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: E30 - Morpheus Drift Project

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
ai un consumator de etnobotanice prin masina ))))))))))

da,pe mine,dar din fericire nu de etnobotanice ).pace pentru Bogdan si pentru al lui urs,la cat mai multe reusite si o evolutie din ce in ce mai buna
babone is offline   Reply With Quote
Old 24-09-11, 22:53   #467
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: E30 - Morpheus Drift Project

Problema s'a rezolvat de la sine (cumva tipic in cazul ursilor) ...sau poate ca nu era nici o problema (defapt si de drept)...ci pur si simplu...s'a descarcat bateria gen... mna...nici eu nu stiu ce sa zic.

Cert e ca de atunci sau schimbat mult datele problemei...ursul a evoluat putin...ca si mine (asa tind sa cred)...long story...friends know it better.

Peace & love my etnobotanic friends )
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 30-10-11, 19:58   #468
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: E30 - Morpheus Drift Project

Cum unii dintre voi bine stiti, anul acesta am inceput sa cochetez cu driftul, implicit cu GTT Drift Series - Campionatul National. Totodata in aprilie am lansat la apa primul site din Romania dedicat in intregime driftului - http://www.********** , o comunitate care pe masura ce timpul trece aduna sub acelasi acoperis din ce in ce mai multi pasionati. Privind retrospectiv intre 30 Oct 2010 si clipa prezenta, nu credeam ca am sa realizez atatea (chiar daca pentru unii nu inseamna prea mult). Un prim sezon in care am avut trei participari din 6 in campionat, una in afara lui si masina pregatita cum o stiu inseamna enorm pentru mine. Acestea fiind spuse, doresc sa multumesc tuturor celor care m-au ajutat cu o vorba, cu un sfat si cu mult mai mult de atat, majoritatea dintre voi. Fara caterinca multumesc si celor care mi-au dat un sut in fund (sau chiar mai multe)...nu fac decat sa ma ambitioneze sa duc totul cu un pas inainte, cu un nivel mai sus.
Multumesc frumos prietenilor care au fost in permanenta alaturi de mine! Intr-o ordine aleatorie Alex, Rotti, Rares, Razvan, Grasu, Nicu, Robert, Andrei, George si in primul rand fratelui meu, cel mai mare fan al meu ! Love you all guys! Multumesc si colegilor piloti, multumesc si celor care acum se simt uitati, aveti cuvantul meu, nu sunteti

Iar in final multe multumiri sponsorilor: Dl. Dan @ http://www.mariko-dan.ro, Mihai @ http://www.autoboom.ro . Fara linguseala, sunt doi oameni care ar trebui sa fie un exemplu pentru restul. Sunt doi oameni care au decis sa se implice! La Mariko-Dan Serv gasiti cele mai bune anvelope SH, montate, echilibrate, etc iar de pe Autoboom.ro puteti achizitiona orice filtru din gama BMC si ulei MOTUL la cel mai bun pret. Multumirile mele sunt un gest mic comparativ cu ajutorul oferit de anvelopele consumate anul acesta si cele care ma asteapta pe sezonul urmator, de exemplu.

Nu o mai lungesc, atat am avut de spus, va pup - Bogdan Morph

See you next year!!!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 31-10-11, 13:48   #469
Cataaa_

Stage 5
 
Cataaa_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,772
Member of:
[VW]
[Nissan]
Default Re: E30 - Morpheus Drift Project

Felicitari pentru realizari si la cat mai mare in noul sezon !! Bafta
Cataaa_ is offline   Reply With Quote
Old 30-03-12, 22:29   #470
crysty.bobok

Stage 5
 
crysty.bobok's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 3,948
Default Re: E30 - Morpheus Drift Project

Hai și pe aici cu ceva noutăți!
crysty.bobok is offline   Reply With Quote
Old 30-03-12, 22:32   #471
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: E30 - Morpheus Drift Project

Ooooooooo Dl. Cristi. Noutati sunt si nu putine. Doar ca nu mai vad frumusetea de alta data in a posta aici (no offence pentru cei de comitet)

Asa o idee http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...10593960_n.jpg
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 30-03-12, 22:53   #472
crysty.bobok

Stage 5
 
crysty.bobok's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 3,948
Default Re: E30 - Morpheus Drift Project

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Ooooooooo Dl. Cristi. Noutati sunt si nu putine. Doar ca nu mai vad frumusetea de alta data in a posta aici (no offence pentru cei de comitet)

Asa o idee http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...10593960_n.jpg
Am văzut că nu stai de asta am și scris aici, mă bucur că īnaintezi cu proiectul, eu īncă aștept 'pooooooooooooooooost-ul luuuuuuuung lung cat sezonul 2011' din partea cealaltă!

Baftă multă sezonul ăsta, un loc pe podium īți doresc!
crysty.bobok is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -