Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 13-11-11, 23:10   #136
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: E30 - B 325 JOB

si a mea era achitata de mult daca isi facea timp calumea pt ea... pentru ca a costat ceva bani si niciodata nu mi a convenit ca se lucra putin cate putin. oricat de amplu era proiectu ! si pe langa asta, multi au fost bagati peste mine lucru care m a deranjat grav... stia cat si ce inseamna ursu ala pentru mine...

ca vreau sau ca nu vreau, eu stau de luni bune fara masina ...
__________________
-Smoking the streets-

Ursu`neprietenos & Opelu politicos . .

-Piese auto pentru orice masina 30% sub pretul pietei.- : 0786079086.
----Si eu mai sunt pisoi, din cand in cand o mai ard in Opel cu motor de 1.Doi.----

Last edited by Job20; 13-11-11 at 23:19.
Job20 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-11, 02:40   #137
Wacky Racers

Stage 5
 
Wacky Racers's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 701
Default Re: E30 - B 325 JOB

30mil inseamna mult? pt ce se vede in pozele de mai sus? pai 30 mil costa numai sa vopsesti o masina asa.... plus pretul caroseriei una fara rugina.....plus munca de pe una pe alta plus instalatie electrica plus.... hai ma ca de masina ta au ramas doar actele o bara si o aripa daca ar fii sa calculam fiecare lucru in parte te ia capul! Dar ia hai sa calculam.....

Caroserie cheala 800ron nu are gram de rugina... de germania!
Instalatie electrica 100 ron o puneam pe a lui lua foc pe strada.
Mocheta 80 ron o puneam pe a lui era un jeg...
Parbriz 80 ron o sa zica pai parbrizul meu nu era decat putin crapat... ei bine scoatel tu din cheder intreg
Usi aripi chedere 200ron
Mutat motor 400ron
Mutat punti 400ron
Mutat stopuri faruri chedere grile plastice plm... hai gratis ca sunt baiat
Scaune recaro toti stim ca niste scaune de genul fara nici o ruptura sunt minim 500ron le punem la 400
Oglinzile csl sau ce or fi ele le am luat personal de la mouse pe 200 ron le trecem la 100 ca suntem baieti!
i am pus bord fara nici o crapatura il trecem la 50 lei
bancheta de piele 150 ron sunt lucruri rare stiti toti!
punte spate discuri... omu a dato de bordura si eu ca baiatu m am gandit ca e pacat de ea 200 ron
pompa frana nota 9 din 10 50ron
cine a vazut masina stie f bine ca vopseaua nu are nici un defect nici unul!!!!!!!!!!pai spuneti voi cat costa o vopsitorie asa la cuptor vopsea cu perla albasta.... sunteti experti spuneti ca ma apuca spumele!

da ma nu am dato la timp sunt om....e chiar asa de greu de inteles????

ma suna oameni din partea lui de genul masina nu mai e a lui... eu te caut si te gasesc si te omor.... tiganii ieftine astea se faceau acum mult timp

amenintari de genul iti aduc politie garda financiara pe cap... i am spus sa aduca si surprizaaaa la masina nu s a mai lucrat dar ne am mutat.... si acum se plange... capul face capul trage....

nu am dato la timp asa siii????? omul nu intelege ideea de tipla... pai ce vedeti in poze este un urs tipla... isi doresc multi si pe 30 de mil????

am zis sa nu zic nimic... dar de e un formum avem pareri le exprimam.....

vrem si cu p**a in cur si cu sufletul in rai???

job propietarul e ok doar ca e influentabil.... ar trebuii sa ii schimb caroseria ca sa nu cada din ea nu de alta... sa ii dau o vopsea la pensula la trafalet ca oricum el avea un jeg.... si a pus suspensii si i se rupea oala... si sa ii dau masina de 30 mil asta primesti.... meriti tu vopsea tipla meriti tu recaro?????

cine are de pierdut pt parerile oamenilor din jur pai job...... o decizie o iei singur nu cu forumul... ce facem? masina lui job sau a forumului???
Wacky Racers is offline   Reply With Quote
Old 14-11-11, 08:09   #138
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: E30 - B 325 JOB

pune si tu o poza sa o vad si eu.


mai da si tu semne de viata, ca oricum te am inteles dupa ultimu telefon..

insa la cat ma judeca lumea ... vine craciunu tata, nu pot sa sufar eu pt problemele tale... oricat de mult te inteleg. in fine ... apreciez ca ai postat.

auzi ...nu merit aia nu merit aialalta... dar cu siguranta nu merit sa patesc ce patesc

Last edited by Job20; 14-11-11 at 08:17.
Job20 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-11, 19:34   #139
BuBu>KRS<
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
BuBu>KRS<'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 492
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Talking Re: E30 - B 325 JOB

offf copii ....
BuBu>KRS< is offline   Reply With Quote
Old 14-11-11, 21:50   #140
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: E30 - B 325 JOB

of of of si mai mai mai, tu ai fost aseara in afi?
Job20 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-11, 21:52   #141
BuBu>KRS<
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
BuBu>KRS<'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 492
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Talking Re: E30 - B 325 JOB

da am trecut pe acolo
BuBu>KRS< is offline   Reply With Quote
Old 14-11-11, 21:52   #142
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: E30 - B 325 JOB

imi place ursu

sper sa l recuperez si eu curand pe al meu...
Job20 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-11, 21:56   #143
BuBu>KRS<
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
BuBu>KRS<'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 492
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Talking Re: E30 - B 325 JOB

ms , zilele astea ii pun rotile de iarna .... jantele alea nasoale , sa il pregatesc sa ii sch bucsele pe spate ,rulmentii, grupu ..... o mai ai masina? )
BuBu>KRS< is offline   Reply With Quote
Old 15-11-11, 00:21   #144
Wacky Racers

Stage 5
 
Wacky Racers's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 701
Default Re: E30 - B 325 JOB

Quote:
Originally Posted by Job20 View Post
imi place ursu

sper sa l recuperez si eu curand pe al meu...
recuperez????? e sechestrat sau ce??? vorbesti aiurea...
Wacky Racers is offline   Reply With Quote
Old 15-11-11, 08:20   #145
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: E30 - B 325 JOB

wacky pune si tu o pozaaa doar nu ma rog de tine pt masina mea
Job20 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-11, 15:04   #146
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: E30 - B 325 JOB

ca de obicei ne impotmolim..

wacky da si tu semne de viata in pana mea. mai ai mult? ca deja m am cam SATURAT sa tot astept masina aia !
Job20 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-11, 15:17   #147
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: E30 - B 325 JOB

Ma, de ce nu te duci sa vezi masina live?? vad ca pe forum situatia e foarte tensionata intre voi...poate daca va vedeti fata-n fata lamuriti situatia ceva tot o sa se intample
__________________
Oltcit Club 11 RM
Fiat Marea
Fiat Stilo
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
Old 18-11-11, 15:23   #148
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: E30 - B 325 JOB

nu stiu frateee.... am mai vorbit zilele astea si nu mai era tensionata dar daca am ajuns sa ma rog in p mea pentru masina si banii mei pot sa fiu ce a mai de treaba persoana ca schimb foaia instant.

vine decembrie si eu n am masina dar trebuie sa il inteleg pe el cu probleme si tot...il inteleg ,dar pana cand?

sa mi zica frate nu pot sa ti o termin sa mi o dea si o fac in alta parte , tot el se supara ca am dat doar 30 mil ca ursu e tzipla si ca e normal sa stau atata daca vreau urs tzipla ca nush ce ...nu cred ca e normal sa mi se scoata ochii pentru asta .... pana la urma daca nu vrei nu faci si gata ma duc in alta parte dar nu stau eu sa imi iau reprosuri de la familie si mistouri din partea altora ca nu am masina, si ca isi bat altii joc de mine ... tot incerc sa fiu baiat de treaba si sa stau in banca mea dar pana cand ?

adriane eu te respect bă ca m ai ajutat cand am apelat la tine si ai stiut ce sa faci de fiecare data ; dar te am rugat cand m ai sunat atunci sa ma tii la curent ca sa stie omu ca nu e lasat balta.. e asa greu sa pui o poza macar?

Last edited by Job20; 18-11-11 at 15:27.
Job20 is offline   Reply With Quote
Old 19-11-11, 10:13   #149
SST 06

Stage 5
 
SST 06's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 314
Member of:
[2 Roti]
Default Re: E30 - B 325 JOB

job am inteles ca problema asta se tot .... de luni de zile nu te cunosc nici pe tine nici pe Wacky Racers s....nu trebuie sa incepeti cu amenintari politie bataie taieri varsari de sange ce dracu mai suntem oameni.....ai toata dreptatea din lume cad spui ca e lucru tau si vrei sa te bucuri de el dar parerea mea e ca si Wacky Racers are dreptate ca sa faci o masina iti trebuie timp frate pai zi de zi de dimineata de la 7 pana pe la 18:00 timp de 2 saptamani am demontat o motocicleta bucata cu bucata surub cu surub pentru reconditionare o honda CBR si a durat 2 saptamani pentru ca am lucrat eu cu un prieten la el....dar iti dai seama ce inseamna o masina ? Ai sa vezi ca totul o sa fie bine ti-am zis nu i dau dreptate nici lui Wacky Racers nici tie sunt impartial pentru ca nu va cunosc ! O sa fie totu bine ! Te salut si cat de curand cand voi achizitiona un urs sper sa ne vedem la o cola ! Abea astept sa vad cum arata ursu asta dupa atata timp de " elodia style "
SST 06 is offline   Reply With Quote
Old 19-11-11, 11:01   #150
Job20
Opel Driver

Stage 5
 
Job20's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 418
Member of:
[Opel]
Default Re: E30 - B 325 JOB

nu stiu ce sa zic, lucrurile nu sunt chiar asa...

daca era cum vrea el sa zica si sa iasa nu te supara dar nu cred ca era greu sa puna poze .
Job20 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -