Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-01-11, 14:41   #196
Ricardinho

Stage 5
 
Ricardinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 643
Default Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P

Quote:
Originally Posted by Wilgax View Post
S-a inteles faptul ca se face compresor si din ce imi dau seama va alerga mai mult pe la legale sau uneori poate ilegale dar nu ar prinde-o bine cu un CSL packet?Sau e scump?Sau nu te pasioneaza?

salut, o sa alerge la legale si vdm daca si in partea cealalta desi putin probabil, poate rar ca sa o mai testez atat !! Nu ii pun pachet CSL deoarece nu imi place de nici o culoare sincer, are gaura aia de intake de zici ca e gaura de WC sincer , mai frumos se vad 2 proiectoare x 2 canale de racire la frane + ca ii mai pun niste prelungiri din carbon la bara gen lip-ul la e36 dar mai smecher
__________________
www.active-custom-tuning.ro

PIESE AUTO NOI & TUNING LA SUPER PRETURI
Ricardinho is offline  
Old 27-01-11, 11:44   #197
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P

Quote:
Originally Posted by Ricardinho View Post
salut, o sa alerge la legale si vdm daca si in partea cealalta desi putin probabil, poate rar ca sa o mai testez atat !! Nu ii pun pachet CSL deoarece nu imi place de nici o culoare sincer, are gaura aia de intake de zici ca e gaura de WC sincer , mai frumos se vad 2 proiectoare x 2 canale de racire la frane + ca ii mai pun niste prelungiri din carbon la bara gen lip-ul la e36 dar mai smecher

S-a inteles sef!Multa bafta in continuare cu ce ti-ai propus sa-i faci.Fortza M!
Wilgax is offline  
Old 27-01-11, 11:49   #198
bcoupe

Stage 4
 
bcoupe's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 295
Member of:
[Honda]
Default Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P

forta maxima "iemu" asta

mult succes pe viitor in toate planurile tale

te-am salutat!
bcoupe is offline  
Old 28-01-11, 11:12   #199
Ricardinho

Stage 5
 
Ricardinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 643
Default Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P

VA MULTUMESC BAIETI PT SUSTINERE, PT CRITICI , PT VORBELE BUNE, PT URARI SI PT CELE 14 PAGINI SCRISE IMPREUNA ...


@ ADMIN : THREAD_UL SE POATE INCHIDE, MASINA SA VANDUT ... SA O STAPANEASCA SANATOS PAKE ... SI SA AUZIM DE BINE


M-AM MUTAT LA CEALALTA SECTIUNE !!

DACA NU SUNT LA CARNE , CAUTATI-MA LA OUA ) VA PUP
Ricardinho is offline  
Old 28-01-11, 11:34   #200
JusT_SaY_BoBo
VW Driver

Stage 5
 
JusT_SaY_BoBo's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 2,353
Member of:
[VW]
Default Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P

Quote:
Originally Posted by Ricardinho View Post
VA MULTUMESC BAIETI PT SUSTINERE, PT CRITICI , PT VORBELE BUNE, PT URARI SI PT CELE 14 PAGINI SCRISE IMPREUNA ...


@ ADMIN : THREAD_UL SE POATE INCHIDE, MASINA SA VANDUT ... SA O STAPANEASCA SANATOS PAKE ... SI SA AUZIM DE BINE


M-AM MUTAT LA CEALALTA SECTIUNE !!

DACA NU SUNT LA CARNE , CAUTATI-MA LA OUA ) VA PUP
M5?:> cand vedem si noi topic??
JusT_SaY_BoBo is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -