Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-06-10, 10:45   #16
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36- an exotic car... Believe Car 328i

Quote:
Originally Posted by Seryoga View Post
Nu e,chiar e pret bun pt 328 caci de obicei se invart mai sus la pret.
acolo e cu totul altceva decat aici in europa.
BMnWA is offline  
Old 08-06-10, 13:47   #17
ZaNe94

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 725
Default Re: E36- an exotic car... Believe Car 328i

faina masina, ehaa, cutie automata, geamuri electrice fata spate, clima, piele, misto tare.
ZaNe94 is offline  
Old 10-06-10, 18:04   #18
vanilla21

Stage 4
 
vanilla21's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 249
Default Re: E36- an exotic car... Believe Car 328i

ce nebuni sant americanii.....ce preturi au.... daca e asa cum ziceti
vanilla21 is offline  
Old 10-06-10, 21:00   #19
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: E36- an exotic car... Believe Car 328i

Quote:
Originally Posted by vanilla21 View Post
ce nebuni sant americanii.....ce preturi au.... daca e asa cum ziceti
sunt trasi ... majoritatea
Bmwaldo is offline  
Old 17-06-10, 17:28   #20
WolfTown

Stage 5
 
WolfTown's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 637
Default Re: E36- an exotic car... Believe Car 328i

Quote:
Originally Posted by BMnWA View Post
acolo e cu totul altceva decat aici in europa.
sa stii ca pt starea in care e masina nu a fost decat cu 700 de dolari mai mult decat pretu de catalog.... aici bimmerele de genu asta sunt majoritatea forjate ii greu sa gasesti unul in stare asa de buna.... si chiar daca zici ca ii altceva da dar nu pt masinile europe gen bmw sau audi astea isi cam pastreaza pretu... nu se devalorizeaza asa usor... inaintea la asta tratasem pt un seria 7 din 97 v8 4.0 la acelasi pret si din singuru considerent ca imi era un cunoscut altfel pt un septar aici din 97 dai undeva la 7000 mii in sus depinzand de ce are...

plus pretul original al masini a fost de 7300$ daca vreti sa vedeti itrati pe autrader.com si uitati-va cum stau preturile este un fel de mobile.de
__________________



E36 - 13-MIG - un vis devenit realitate 320i

E36 - Florida- un motan tare nervos 328i - vandut

"One day man will look back and say I gave birth to the 20th century"
Jack the Ripper

Last edited by WolfTown; 17-06-10 at 17:30.
WolfTown is offline  
Old 17-06-10, 18:11   #21
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36- an exotic car... Believe Car 328i

Quote:
Originally Posted by WolfTown View Post
sa stii ca pt starea in care e masina nu a fost decat cu 700 de dolari mai mult decat pretu de catalog.... aici bimmerele de genu asta sunt majoritatea forjate ii greu sa gasesti unul in stare asa de buna.... si chiar daca zici ca ii altceva da dar nu pt masinile europe gen bmw sau audi astea isi cam pastreaza pretu... nu se devalorizeaza asa usor... inaintea la asta tratasem pt un seria 7 din 97 v8 4.0 la acelasi pret si din singuru considerent ca imi era un cunoscut altfel pt un septar aici din 97 dai undeva la 7000 mii in sus depinzand de ce are...

plus pretul original al masini a fost de 7300$ daca vreti sa vedeti itrati pe autrader.com si uitati-va cum stau preturile este un fel de mobile.de
inseamna ca tu castigi bine acolo,poate te vedem cu ceva e90 330ix pe vapor cand te intorci )
BMnWA is offline  
Old 17-06-10, 19:46   #22
WolfTown

Stage 5
 
WolfTown's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 637
Default Re: E36- an exotic car... Believe Car 328i

Quote:
Originally Posted by BMnWA View Post
inseamna ca tu castigi bine acolo,poate te vedem cu ceva e90 330ix pe vapor cand te intorci )
ma nu chiar, ma tot gandesc poate o aduc pe asta acasa si sincer nu ma pot plange ca imi merge rau dar si trag pt banii astia de imi vine rau dar oricum se merita mai mult ca in romania
WolfTown is offline  
Old 17-06-10, 20:06   #23
sprinter
BMW Driver

Stage 5
 
sprinter's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 3,841
Member of:
[BMW]
Default Re: E36- an exotic car... Believe Car 328i

Quote:
Originally Posted by BMnWA View Post
inseamna ca tu castigi bine acolo,poate te vedem cu ceva e90 330ix pe vapor cand te intorci )
Face trafic de carne vie, importa somalezele scoate organele din ele si le vinde mai departe, normal ca castiga bine
sprinter is offline  
Old 17-06-10, 20:22   #24
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36- an exotic car... Believe Car 328i

Quote:
Originally Posted by WolfTown View Post
ma nu chiar, ma tot gandesc poate o aduc pe asta acasa si sincer nu ma pot plange ca imi merge rau dar si trag pt banii astia de imi vine rau dar oricum se merita mai mult ca in romania
stai linistit ca si aici tragi ca leul si abia abia..daca ai noroc,sunt multi care trag pe bani putini.
BMnWA is offline  
Old 18-06-10, 19:27   #25
WolfTown

Stage 5
 
WolfTown's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 637
Default Re: E36- an exotic car... Believe Car 328i

Quote:
Originally Posted by BMnWA View Post
stai linistit ca si aici tragi ca leul si abia abia..daca ai noroc,sunt multi care trag pe bani putini.
de aia am venit aici ca trag dar macar stiu pt ce trag in 5 luni de munca aici am luato pe asta aici in tara dupa un an de munca abia am reusit sa im iau mig-ul in pielea goala...
WolfTown is offline  
Old 17-10-10, 23:53   #26
romicutza

Stage 2
 
romicutza's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 51
Default Re: E36- an exotic car... Believe Car 328i

Quote:
Originally Posted by WolfTown View Post
de aia am venit aici ca trag dar macar stiu pt ce trag in 5 luni de munca aici am luato pe asta aici in tara dupa un an de munca abia am reusit sa im iau mig-ul in pielea goala...
Ma migu e masina buna , E frumoasa si cea din state pune-i nitro ) apropo eu cred ca tu nu te mai intorci acasa momentan folosesc un 520 da oricand te gandesti sa vinzi migu 0765323919 cu incredere ca-l cumpar
Spor la vandut organe de somalezi )
romicutza is offline  
Old 19-10-10, 03:45   #27
WolfTown

Stage 5
 
WolfTown's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 637
Talking Re: E36 - an exotic car... Believe Car 328i

ma intorc cat pot de repede. cat despre asta de aici ii cum sa zic eu masina din 96 care nu are pic de rugina nici macar un strop si am puso pe lifter pe peste tot si inca are vopseaua originala din pacate dupa vizita in vermont cu munca am cateva zgarieturi naspa pe ea car vreau sa le scot.... o masina care nu vede niciodata iarna zapada si alte lucruri legate de zapada arata bestial.....

cat despre mig nu il vand este iubirea mea cea mai mare si am mici suprize pt ea care sunt pe drum si o aduc in stadiu cat sepoate de clasic sport care il poate avea la exterior mai am nevoie de cativa banuti si de catva timp sa gasesc piesele de care am nevoie si oameni de care am nevoie in tara sa ma ajute cu operatiile estetice...) dar migul nu se vinde
WolfTown is offline  
Old 19-10-10, 13:12   #28
expres
Renault Driver

Stage 5
 
expres's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,028
Member of:
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Default Re: E36 - an exotic car... Believe Car 328i

nu m`as mai intoarce in tara assta de shit ! nu are rost , ))

frumos 328 asta !!
expres is offline  
Old 19-10-10, 21:30   #29
romicutza

Stage 2
 
romicutza's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 51
Default Re: E36 - an exotic car... Believe Car 328i

Apoi in cazu asta o sa-mi aduc una din germania si bine a fii , zii la taicatau sa-l mai scoat la plimbare din cand in cand ca nu e prea bine cand sta mult fara sa ruleze , asa cu drag ma uit la pozele cu ea ca nu-ti vine sa crezi , poate dupa ce-i fii in tara ne-om intalni la expoziti )
romicutza is offline  
Old 23-10-10, 03:59   #30
WolfTown

Stage 5
 
WolfTown's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 637
Default Re: E36 - an exotic car... Believe Car 328i

ma daca imi iasa treburile cu ce vreau sa imi trimit de aici o sa fie destul de interesanta masinuta.... de plimbat o mai plimba din cand in cand....

de intors ma intorc ii bine aici jos palaria... am masina frumoasa mai buna ca migu trebuie sa recunosc desi nu mi asa de draga ca si migu..... am sa pun niste poze in curand dupa ce rezolv niste ciobituri de vopsea de la drumu de vermont.

am duso ieri la curatat la car spa ca sa zic asa...
WolfTown is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -