Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 26-02-10, 22:25   #76
nitu ionut

Stage 2
 
nitu ionut's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 27
Default Re: E36 - pisica albastra

plus diferenta
nitu ionut is offline   Reply With Quote
Old 26-02-10, 22:50   #77
JusT_SaY_BoBo
VW Driver

Stage 5
 
JusT_SaY_BoBo's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 2,353
Member of:
[VW]
Default Re: E36 - pisica albastra

din partea ta sau a lui??nu ii faci si ei un topic??numai bine
JusT_SaY_BoBo is offline   Reply With Quote
Old 26-02-10, 23:08   #78
nitu ionut

Stage 2
 
nitu ionut's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 27
Default Re: E36 - pisica albastra

din partea mea si totusi nu fac topic la o masina care nu m-ai este a mea,oricum bagasem multi bani si in ea
nitu ionut is offline   Reply With Quote
Old 26-02-10, 23:13   #79
pantera_bmw

Stage 5
 
pantera_bmw's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 299
Default Re: E36 - pisica albastra

mosule numai bine,masina e de apreciat,plus interioru ala te lasa cu gura cascata. de la mine +10 mai rare asa amsini in romania. ce doar daca o ai uniform ca toata lumea atunci inseamna ca e frumoasa,gen packet M
pantera_bmw is offline   Reply With Quote
Old 26-02-10, 23:41   #80
pantera_bmw

Stage 5
 
pantera_bmw's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 299
Default Re: E36 - pisica albastra

iti spun sincer,am stat si am mai analizat inca o data masina ta,cine tea descurajat si criticat ''E INVIDIOS'' este doar parerea mea. masina e unicata,nu am cuvinte. credca so vad live as sta ore in sir pe langa ea. numai bine iti doresc
pantera_bmw is offline   Reply With Quote
Old 26-02-10, 23:55   #81
Madalin_e36

Stage 5
 
Madalin_e36's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 388
Default Re: E36 - pisica albastra

Quote:
Originally Posted by pantera_bmw View Post
mosule numai bine,masina e de apreciat,plus interioru ala te lasa cu gura cascata. de la mine +10 mai rare asa amsini in romania. ce doar daca o ai uniform ca toata lumea atunci inseamna ca e frumoasa,gen packet M
dap asai
o masina deosebita....
frumoasa dupa gusturile omului......
am vazut ca frumos la uni inseamna doar kit M/tehnic..si low
se poate si mai bine de atata...de ex masina ta
Madalin_e36 is offline   Reply With Quote
Old 27-02-10, 00:49   #82
lucian_bmw

Stage 5
 
lucian_bmw's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 482
Default Re: E36 - pisica albastra

frate numai cunoscatori pe forumul asta ! am si eu o intrebare : in 2007 era moda cu m-paket ? eu zic ca da , si dak era , acei oameni care i-au dat acel premiu nu se pricep nu ? sprinter si pricop se pricep mai bine ! si pe langa ca se pricep asa bine mai au si mult bun simt , ei si ceilalti care jignesc fara sa le atraga atentia un admin . ca sa fii tratat bine pe acesta sectiune "BMW" trebuie sa indeplinesti 2 conditii : sa ai m-paket si sa fii prieten cu aplaudaci !
lucian_bmw is offline   Reply With Quote
Old 27-02-10, 02:53   #83
Madalin_e36

Stage 5
 
Madalin_e36's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 388
Default Re: E36 - pisica albastra

Quote:
Originally Posted by lucian_bmw View Post
frate numai cunoscatori pe forumul asta ! am si eu o intrebare : in 2007 era moda cu m-paket ? eu zic ca da , si dak era , acei oameni care i-au dat acel premiu nu se pricep nu ? sprinter si pricop se pricep mai bine ! si pe langa ca se pricep asa bine mai au si mult bun simt , ei si ceilalti care jignesc fara sa le atraga atentia un admin . ca sa fii tratat bine pe acesta sectiune "BMW" trebuie sa indeplinesti 2 conditii : sa ai m-paket si sa fii prieten cu aplaudaci !
dap din [punctul de vedere al unor pers ....frumos inseamna paket M...nu`s ce farmec are sa iti pui paket M cat ```mergi cu 1.8.......```parerea mea...
deci nu numai M inseamna frumos
Madalin_e36 is offline   Reply With Quote
Old 27-02-10, 03:43   #84
sprinter
BMW Driver

Stage 5
 
sprinter's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 3,841
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - pisica albastra

Quote:
Originally Posted by lucian_bmw View Post
frate numai cunoscatori pe forumul asta ! am si eu o intrebare : in 2007 era moda cu m-paket ? eu zic ca da , si dak era , acei oameni care i-au dat acel premiu nu se pricep nu ? sprinter si pricop se pricep mai bine ! si pe langa ca se pricep asa bine mai au si mult bun simt , ei si ceilalti care jignesc fara sa le atraga atentia un admin . ca sa fii tratat bine pe acesta sectiune "BMW" trebuie sa indeplinesti 2 conditii : sa ai m-paket si sa fii prieten cu aplaudaci !
Bine ma baiete, daca tu zici ... ia da si tu o raita pe la threadurile de styling sa vezi cam cum arata un e36 in viziunea mea(asta daca tot urmaresti indeaproape ce scriu)... si ai sa ramai surprins ... nu e M pack... nu am jignit, am spus doar ca cu banii respectivi ar fi facut ceva muuult mai atragator... sa mi zici si mie cu ce admini/aplaudaci sunt eu prieten ca sunt tare curios..
__________________

BMW Motorsport

Tractiunea spate e la fel de periculoasa pe cat de prost, ingamfat si dornic de afirmare este soferul...
sprinter is offline   Reply With Quote
Old 27-02-10, 04:52   #85
lucian_bmw

Stage 5
 
lucian_bmw's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 482
Default Re: E36 - pisica albastra

Quote:
Originally Posted by sprinter View Post
Bine ma baiete, daca tu zici ... ia da si tu o raita pe la threadurile de styling sa vezi cam cum arata un e36 in viziunea mea(asta daca tot urmaresti indeaproape ce scriu)... si ai sa ramai surprins ... nu e M pack... nu am jignit, am spus doar ca cu banii respectivi ar fi facut ceva muuult mai atragator... sa mi zici si mie cu ce admini/aplaudaci sunt eu prieten ca sunt tare curios..
unde am zis eu ca nu este frumos m-paket pe vreun model de bmw ? nu imi aduc aminte......asta nu inseamna ca altceva este horror/kitch/taranism etc. dupa parerea mea , la vremea ei masina asta a fost foarte tare , intradevar ia cam trecut timpul dar nu este foarte greu sa o aduca acolo unde trebuie . mai bine ii urez bafta sau ii dau niste sfaturi .....dar ce rost are cand pot sa spun ca este horror ? asa e ?
lucian_bmw is offline   Reply With Quote
Old 27-02-10, 08:59   #86
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default Re: E36 - pisica albastra

ai grija ce faci cu ea, si ai grija ca Ervin nu e singurul tuner din Romania...gusturile nu se discuta, dar...
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 27-02-10, 12:12   #87
LordCaddy

Stage 5
 
LordCaddy's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 561
Default Re: E36 - pisica albastra

Quote:
Originally Posted by daflyer_oradea View Post
ai grija ce faci cu ea, si ai grija ca Ervin nu e singurul tuner din Romania...gusturile nu se discuta, dar...
a mai iesit de la ervin vara trecuta un e36 sedane....plina de stelutze & co......eu m`as indrepta spre alt tuner...dar..GUSTURILE NU SE DISCUTA!
LordCaddy is offline   Reply With Quote
Old 27-02-10, 12:35   #88
Vialy

Vicepresedinte Insane Racers

Stage 5
 
Vialy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 814
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[INSANE RACERS]
Default Re: E36 - pisica albastra

superb bmw'ul , felicitari !
Vialy is offline   Reply With Quote
Old 27-02-10, 15:28   #89
nitu ionut

Stage 2
 
nitu ionut's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 27
Default Re: E36 - pisica albastra

da asa e,ervin nu este singurul tuner din tara dar cred ca este si cel mai ieftin si bun.
nitu ionut is offline   Reply With Quote
Old 27-02-10, 17:14   #90
DaBotta

Stage 5
 
DaBotta's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,413
Member of:
[Opel]
[FORD]
[VW]
[Hyundai]
Default Re: E36 - pisica albastra

I E F T I N ?
DaBotta is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -