Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-09-09, 22:35   #31
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: E46 - 325ci cabrio

Quote:
Originally Posted by Caius TM View Post
asta e munca lui? sa fim seriosi..
prezinta masina aici si la bazar.. si tu ii apreciezi "munca" ?!? cineva a lucrat la ea, clar.. si e multa munca/chit/fibra/metale usoare..
daca masina asta aparea acu vreo 4/5 ani in felu' asta... eram toti orgasmati.. dar s-a dus vremea fibrei si avioanelor.. acu e kitch! parerea mea!



pentru ce?! daca omu vrea so vanda/schimbe?!
si lasa mai jos nasucu' sau specifica cine sunt aia "destepti"

Exact de aceiasi parere sunt si eu,a trecut demult vremea ''podoabelor'' acum se merge pe un stil cat mai ''clean''.
VladM is offline  
Old 01-10-09, 07:29   #32
edy1092

Stage 4
 
edy1092's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 214
Default Re: E46 - 325ci cabrio

Masina asta arata ---> kitch, sinistra, infecta, respingătore, scārbosa, spurcata, scārnava, groaznica, monstruosa, odioasa.
Ai stricat frumusete de caroserie E46 CABRIO, mi-ar fi rusine sa conduc un asemenea JEG
__________________

Last edited by edy1092; 01-10-09 at 07:34.
edy1092 is offline  
Old 01-10-09, 07:31   #33
sprinter
BMW Driver

Stage 5
 
sprinter's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 3,841
Member of:
[BMW]
Default Re: E46 - 325ci cabrio

Quote:
Originally Posted by edy1092 View Post
Masina asta arata ---> kitch, dezgustătore, sinistra, infecta, respingătore, scārbosa, spurcata, scārnava, groaznica, monstruosa, odioasa.
+1 Zi-le domnu geo, zi-le ca la eurobingo
sprinter is offline  
Old 01-10-09, 16:02   #34
Bmw_Rulllzzz

Stage 5
 
Bmw_Rulllzzz's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[MERCEDES]
Default Re: E46 - 325ci cabrio

citind unele posturi de pe acest topic, ma gandesc tot mai mult la a-mi sterge contul de pe acest topic.
Bmw_Rulllzzz is offline  
Old 01-10-09, 16:19   #35
lucian_bmw

Stage 5
 
lucian_bmw's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 482
Default Re: E46 - 325ci cabrio

Quote:
Originally Posted by edy1092 View Post
Masina asta arata ---> kitch, sinistra, infecta, respingătore, scārbosa, spurcata, scārnava, groaznica, monstruosa, odioasa.
Ai stricat frumusete de caroserie E46 CABRIO, mi-ar fi rusine sa conduc un asemenea JEG
scz de off
edy am impresia ca mai mult nu poti , la fel ca ceilalti care l-au jignit pe propietar .....nici mie nu imi place dar poti spune ca nu e pe gustul tau si atat....sunt foarte multe thread-uri pe care le-ati stricat in acelasi mod .....iar cei care au facut misto de el ( caius , razvan , sprinter sau carbon ) ati putea sa ii dati niste sfaturi , treaba lui daca le accepta sau nu....
lucian_bmw is offline  
Old 01-10-09, 18:40   #36
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: E46 - 325ci cabrio

Mie imi place masina, pararea mea daca ii pui si alte jante o sa fie foarte frumoasa.
Champion is offline  
Old 01-10-09, 18:43   #37
road_runner

Stage 5
 
road_runner's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 889
Member of:
[Speed Daemons]
[VW]
Default Re: E46 - 325ci cabrio

Dovada vie a unui e46 MOLESTAT!
road_runner is offline  
Old 01-10-09, 18:46   #38
smn_simionica

Stage 4
 
smn_simionica's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 186
Default Re: E46 - 325ci cabrio

multa smecherie peacolo pe sus pe la bucuresti....ba ....aprindeti becurile fratilor...va-ti nascut in cayenne? sunt curios sa stiu ce conduceti voi ba sclavilor...am vazut doar ce are sossy ala....smecherie pe rotzi se cheama...
smn_simionica is offline  
Old 01-10-09, 19:32   #39
soosy

Stage 5
 
soosy's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 8,594
Member of:
[AUDI]
[VW]
Default Re: E46 - 325ci cabrio

Quote:
Originally Posted by smn_simionica View Post
multa smecherie peacolo pe sus pe la bucuresti....ba ....aprindeti becurile fratilor...va-ti nascut in cayenne? sunt curios sa stiu ce conduceti voi ba sclavilor...am vazut doar ce are sossy ala....smecherie pe rotzi se cheama...
ce ii cu sossy ala?
e vreo problema....si din cate vad eu scrisul meu nu am atacat nici masina si nici proprietarul,deci nu inteleg?!?!pur si simplu am relatat problema
ATAT
dar las nu ii nimic vad ca ai 24 de posturi si daca mai te bagi aici acolo se mai strang,ajungi incet incet la 30 anu asta
eu daca respect lumea pe aici astept sa fie la fel
multumesc
__________________
Custom Bobo al meu "nigar briliant,pe Schmidt Vn line r18"...

Vand Wv Vento 1.9tdi !!
http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...0-9975240.html
soosy is offline  
Old 01-10-09, 19:34   #40
road_runner

Stage 5
 
road_runner's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 889
Member of:
[Speed Daemons]
[VW]
Thumbs down Re: E46 - 325ci cabrio

Quote:
Originally Posted by smn_simionica View Post
multa smecherie peacolo pe sus pe la bucuresti....ba ....aprindeti becurile fratilor...va-ti nascut in cayenne? sunt curios sa stiu ce conduceti voi ba sclavilor...am vazut doar ce are sossy ala....smecherie pe rotzi se cheama...


iti recomand sa ai un limbaj adecvat... nu jigni IMPARATE!
mentin ideea ai un e46 MOLESTAT!
road_runner is offline  
Old 01-10-09, 19:49   #41
///carbon

Stage 5
 
Join Date: May 2009
Posts: 595
Default Re: E46 - 325ci cabrio

Quote:
Originally Posted by lucian_bmw View Post
scz de off
edy am impresia ca mai mult nu poti , la fel ca ceilalti care l-au jignit pe propietar .....nici mie nu imi place dar poti spune ca nu e pe gustul tau si atat....sunt foarte multe thread-uri pe care le-ati stricat in acelasi mod .....iar cei care au facut misto de el ( caius , razvan , sprinter sau carbon ) ati putea sa ii dati niste sfaturi , treaba lui daca le accepta sau nu....
usurel frate... eu nam facut mishto. am zis k nu e gustul meu!

sorry, dar nu tre sa ma justific de ceea ce nu imi place!!
///carbon is offline  
Old 02-10-09, 02:40   #42
lucian_bmw

Stage 5
 
lucian_bmw's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 482
Default Re: E46 - 325ci cabrio

Quote:
Originally Posted by ///carbon View Post
usurel frate... eu nam facut mishto. am zis k nu e gustul meu!

sorry, dar nu tre sa ma justific de ceea ce nu imi place!!
nu zice nimeni ca trebuie sa te justifici......dar nici sa il iei peste picior......poate nu l-ai jignit dar ai fost ironic.....sincer nici mie nu imi place masina dar nici sa il iau la misto......
lucian_bmw is offline  
Old 02-10-09, 06:51   #43
kezzy

Stage 4
 
kezzy's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 198
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: E46 - 325ci cabrio

va spun eu care e problema in general: lumea s`a obisnuit in cazul BMW-urilor sa vada numai kituri Mtehnik 1, 2, 3 ...100 si cand apare ceva "diferit" de ele gata, toti sariti sa urlati ca scapati din cusca. amintiti`va ca nici jumate nu aveti carnete sau masini(in acest caz bmw), si nici imaginatie. Adevarat, un kit Mtech e frumos, pastreaza linia masinii, dar nu uitati ca astea sunt, pe langa masina cheala, kiturile sportive standard de la BMW, deci nu se poate vorbi de tuning.
O parere impartiala e binevenita, pentru ca vorbim de tuning. Nu se doreste poluarea forumului cu masini de toata jena, dar nici comentarii extrem de rautacioase si pline de ciuda de multe ori. V`ati gandit vreodata ca masina personala tunata dupa ideile voastre, sa nu placa celor de pe forum, atunci cand o postati? Sa primiti 2132131 de comentarii care mai de care si sa va faca sa plangeti ca ati bagat banii in ea? POate asa se simte si baietasul acesta.
Acum din cauza voastra, acest topic probabil va fi inchis, cum s`a intamplat cu multe altele, tot din cauza rautatilor si certurilor.
In loc sa se dea sfaturi, sau idei, sau pareri...va certati pt o masina care nu are nici o vina ca haina de pe ea e demodata sau nu e mulata. Ma uitam in general, ca cei care isi posteaza masina stock au numai comenturi de bine...de ce? Masina e cat se poate de simpla, nu are nimic special: e doar ingrijita si cam atat, dar atunci vin ideile: toata lumea ii da sfaturi cum si ce sa faca. Acum de ce nu puteti face asta?
kezzy is offline  
Old 02-10-09, 07:40   #44
Caius TM
Banned

Stage 5
 
Caius TM's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 2,754
Member of:
[BMW]
Default Re: E46 - 325ci cabrio

Quote:
Originally Posted by lucian_bmw View Post
.....iar cei care au facut misto de el ( caius , razvan , sprinter sau carbon ) ati putea sa ii dati niste sfaturi , treaba lui daca le accepta sau nu....
eu am scris si pe pagina anterioara...
nai ce sfaturi sa dai cand omu vine si prezinta masina aici si la bazar.. e clar ca-l doare la ciocan de cazan! omu si-a cumparat masina pentru ca fostu proprietar era un "greu" de la el din sat.. conduce masina unui fost ghertzoi.. tre sa sufere si el putin, intelegi?
auzi la el, "sclavilor" .. te`n pana mea de milog..
Caius TM is offline  
Old 02-10-09, 07:55   #45
Raz6633

Stage 5
 
Raz6633's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,153
Default Re: E46 - 325ci cabrio

Va garantez 90% din cei care au scris pe acest thread, si cei care si-au permis sa-i ia masina la misto, si sa faca misto, au masini grave... asa ca kezzy, si simionica, documentati-va putin, si dupaia comentati.

Masini, la care voi va dati drumu cand le vedeti pe strada.. asa ca nu ma lua tu pe mine, cu d-astea " amintiti`va ca nici jumate nu aveti carnete sau masini(in acest caz bmw), si nici imaginatie. "

Imaginatie n-are proprietaru, ca vorba lui caius, a incercat sa combine, arta maimutei, cu arta tiuning-ului, cu arta ghepardului, si a iesit un e46 care sincer...nu merita sa aibe emblema BMW pe capota...

La o simpla cautare pe google, e46 cabrio, gasesti o groaza de poze, cu masini din afara, care arata de o mie de ori mai bine decat acest JAF.

Am incercat sa fiu diplomatic, dar vad ca nu se poate, ati dat-o pe aia " domne tu n-ai permis, n-ai masina, ce vi aici la mine sa comentezi" ba afla ca cei care ti-au scris, au niste masini grave.

Hai succes in continuare la tunareala cu ciocanu.
__________________
1999' E46 320i (M52TUB20) - Status: Sold
1979' E12 525i (M30B25) - Status: Sold

2007' Infiniti G35s Coupe - Status: Confirmed

Raz6633 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -