BAI UCF ule ce urs ti-ai tras mah



ejti fortza

..
vand si eu masina

si intru cu voi in bridagada

astia cu e30
felicitari pentru masina...stiu cat tiai dorit-o stiu cat de indragostit ejti de masina....bafta cu motorul

spor la treaba...si hai cu alea 12 in V mai repede
AM PUS 2 POZE SA TE AMAGESC PUTIN